Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Z tego, co piszecie wynika, że powoli, ale jednak realizują się wersje L i XL. W temacie PL cisza...
Magdalenna
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2023, 13:49
model samochodu: KIA SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Magdalenna »

Mich pisze: 06 cze 2023, 13:48 A co w salonie mówią?
W moim przypadku udało się wytropić kiedy auto ma zostać wyprodukowane. Co do Vinu to może być tak ze pojawi się dopiero jak już będzie załadowany.
Ja tez pisałem maile na infolinia@kiamotors.pl. Zwykle odpowiadali tego samego dnia ze samochód jeszcze nie trafił na produkcje, któregoś pieknego dnia odpowiedzieli ze samochód został wyprodukowany a vin wskoczył za kolejne 2 tygodnie,
W salonie zmieniła się narracja z "czekać" na "teraz już niczego nie jestem pewien" :x
kamilpdk
Posty: 64
Rejestracja: 08 sty 2022, 15:31

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: kamilpdk »

czy Wy oczekujący również dostaliście telefon z waszych salonów odnośnie zamówień a mianowicie ja zamówiłem prestige line awd z dachem . I otrzymałem tel dzis że kia ponoć chce wyprodukować te samochody ale i tu uwaga nie będzie w nich wyposażenia takiego jak : ruszanie przód tył z kluczyka . audio bose. wyświetlania na ekranie kamer z lusterek czyli blind spot view monitor. kamer 360 oraz parking collision assist . I za brak tych elementow obniżą cenę o śmieszne 5 tys zł... kpina jakas totalna. a jak nie to anulowanie zamówienia i koniec tematu .
Magdalenna
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2023, 13:49
model samochodu: KIA SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Magdalenna »

O kurde , to tego jeszcze nie słyszałam. Śmiech na sali , to tak jakbyś zgodził się na wersję XL. Z XL dopłacasz do prestige 19tys bodajże a rabatu dadzą 5 bez tego wszystkiego? Haha...
Wczoraj rozmawiałam z prawnikiem , nic do ugrania jeśli anulują zamówienie..
kamilpdk
Posty: 64
Rejestracja: 08 sty 2022, 15:31

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: kamilpdk »

dokladnie tak . śmiech i nic więcej . to dla tych bajerów się brało prestige line
kawosz
Posty: 34
Rejestracja: 06 paź 2022, 17:16
model samochodu: SportageNQ5 HEV GTline Sorento PHEV Prestige L bez panoramy

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: kawosz »

Magdalenna pisze: 07 cze 2023, 18:33 O kurde , to tego jeszcze nie słyszałam. Śmiech na sali , to tak jakbyś zgodził się na wersję XL. Z XL dopłacasz do prestige 19tys bodajże a rabatu dadzą 5 bez tego wszystkiego? Haha...
Wczoraj rozmawiałam z prawnikiem , nic do ugrania jeśli anulują zamówienie..
Przepraszam ale Twoje posty są jakby były pisane przez pracownika KIA tak łatwo ich rozgrzeszasz i jakby wskazujesz innym, że nie warto walczyć o swoje.
Magdalenna
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2023, 13:49
model samochodu: KIA SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Magdalenna »

kawosz pisze: 07 cze 2023, 20:04
Magdalenna pisze: 07 cze 2023, 18:33 O kurde , to tego jeszcze nie słyszałam. Śmiech na sali , to tak jakbyś zgodził się na wersję XL. Z XL dopłacasz do prestige 19tys bodajże a rabatu dadzą 5 bez tego wszystkiego? Haha...
Wczoraj rozmawiałam z prawnikiem , nic do ugrania jeśli anulują zamówienie..
Przepraszam ale Twoje posty są jakby były pisane przez pracownika KIA tak łatwo ich rozgrzeszasz i jakby wskazujesz innym, że nie warto walczyć o swoje.
Nie wiem po czym to stwierdzasz, ale sama jestem wśród oczekujących na samochód od 9.2021 😆
sorrykia
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2022, 09:35

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: sorrykia »

Polecam stronę: https://www.delais.fr/en/car/kia/sorento.html.

Dowiecie się z niej jak głęboko KIA uważa KIA POLSKA za obywateli drugiej kategorii - najpierw zachód, potem reszta.

Polecam się dopisać aby pomóc innym Kupującym w podjęciu jedynie słusznych decyzji.

Może dzięki temu KIA, w tym KIA Polska zmieni formułę sprzedaży np na wysyłki części i samodzielny montaż -> z sukcesem wdrażany przez IKEA.
condi
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2023, 19:43
model samochodu: SORENTO MQ4 2.2 DIESEL AWD PL MY2023

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: condi »

kamilpdk pisze: 07 cze 2023, 16:33 czy Wy oczekujący również dostaliście telefon z waszych salonów odnośnie zamówień a mianowicie ja zamówiłem prestige line awd z dachem . I otrzymałem tel dzis że kia ponoć chce wyprodukować te samochody ale i tu uwaga nie będzie w nich wyposażenia takiego jak : ruszanie przód tył z kluczyka . audio bose. wyświetlania na ekranie kamer z lusterek czyli blind spot view monitor. kamer 360 oraz parking collision assist . I za brak tych elementow obniżą cenę o śmieszne 5 tys zł... kpina jakas totalna. a jak nie to anulowanie zamówienia i koniec tematu .
miałem taki sam telefon od salonu w Zielonej Górze
rafaza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2023, 11:10
model samochodu: KIA Sorento PHEV Prestige Line AWD White Pearl (bez panoramy)

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: rafaza »

Dziś dostałem odpowiedź na moje zapytanie mailowe z salonu, który zasięgnął info w Warszawie.
Brak komponentów do systemu Bose, z którym łączą się: nagłośnienie Bose, kamery 360, sterowanie autem z kluczyka (jazda przód-tył), kamery boczne (wyświetlane na panelu kierowcy), monitorowanie martwego pola i system poprzecznego wykrywania przeszkód przy cofaniu. Ta wersja nazywa się teraz Prestige Line NEW. Poważnie.
W to miejsce obniżka ceny o 5.000 zł albo anulowanie zamówienia. Decyzja do końca dnia.
Jeśli zmienię specyfikację to auto do odbioru na lipiec lub sierpień. (Ale ile już razy to słyszeliśmy?)

No i jak tu dokonać wyboru....między jednym a jednym?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”