Stonic - problem z panelem

forum użytkowników Kia Stonic
madzia_u
Posty: 13
Rejestracja: 12 paź 2022, 14:00
model samochodu: Stonic

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: madzia_u »

Swego czasu bardzo naciskałam serwis w Nadarzynie pod Warszawą na naprawę tego. Mieli ode mnie całą dokumentację o tym fakcie, mn. nagrane filmiki. O sofcie wiem, właśnie od nich. Obiecali zadzwonić w maju, żebym się zgłosiła na wgranie. Maj już sie kończy, ale przestałam ich naciskać, ponieważ usterka nagle przestała u mnie występować :D
magi4
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2023, 18:49
model samochodu: Stonic

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: magi4 »

Witam.Pytanie jedno czy serwis kontaktował się i czy usunięto usterkę ?
madzia_u
Posty: 13
Rejestracja: 12 paź 2022, 14:00
model samochodu: Stonic

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: madzia_u »

Niestety, nie.

Dosłownie przed chwilą dzwoniłam do nich, bo usterka po 3 miesięcznej przerwie zawitała do mnie ponownie.
Mam zaraz przegląd roczny i czekam na telefon czy przy okazji naprawią mi tą usterkę.

{edit} upgrade wciąż w fazie testów. Mam czekać :cry:
magi4
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2023, 18:49
model samochodu: Stonic

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: magi4 »

Daj znać po przeglądzie czy coś zrobili z usterką czy dalej kicha :)
madzia_u
Posty: 13
Rejestracja: 12 paź 2022, 14:00
model samochodu: Stonic

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: madzia_u »

Zrobili tylko przegląd roczny.
Upgrade wciąż niegotowy. Robią go od roku - brak słów, zaczynam myśleć o zmianie samochodu.
Awatar użytkownika
eL&da
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2022, 20:04
model samochodu: Stonic 2021

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: eL&da »

Witam wszystkich,
mój przypadek już tu opisałem.
Kto czyta ten wie.
Chcę wszystkim przekazać, że w moim przypadku wymiana oprogramowania (softu) czy też jak by go nie nazywać, pomogła.
Jak na na tą chwilę (dzisiejsza data 26.01.2024 ) wszystko śmiga bez zastrzeżeń (oby tak dalej) Po ponownych monitach do serwisu (usterka od czasu poprzedniego posta nadal się pojawiała, w ASO podjęli decyzję, że wymienią mi cały panel multimedialny).Jak już doszło do konkretów (umówiony termin wizyty w ASO) przekazano mi, że nie będą wymienić całego radia, tylko zmienią oprogramowanie. (ponoć mieli już inne sygnały ,że występują takie problemy i że w tym przypadku nie ma konieczności wymian radia, tylko oprogramowania. Data kiedy to miało miejsce i ten proces.
Auto oddane do serwisu 29.08.2023 ,a odebrane dnia 01.09.2023.Powód taki długiego oczekiwania, to miedzy innymi testy przeprowadzane po zainicjowaniu całego procesu związanego z całym tu opisanym problemem, który był i jak na dzień dzisiejszy data (czytaj wyżej) już się nie pojawia. Nie pisałem nic w tym temacie wcześniej, bo sam do końca nie byłem pewny czy taki myk się powiedzie i że wszystko co z tym związane wróci do normy.
Oby już taki stan się utrzymywał wiecznie.
Wstawiam fotkę z książki serwisowej z adnotacją, że taki fakt miał miejsce (wpisu do książki dokonano na moje żądanie) bo nie byłem pewny czy jest to normą.
Wszystkim tym, którzy nadal mają ciągle ten problem proponuję naciskać ASO, tak długo aż Wam tego nie naprawią.
Jestem pełen optymizmu, że problem już nie powróci, to już mija prawi 5 miesięcy.
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy "STONICZKÓW".
Załączniki
Przechwytywanie 1.PNG
madzia_u
Posty: 13
Rejestracja: 12 paź 2022, 14:00
model samochodu: Stonic

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: madzia_u »

Hej Wszystkim,

Mam wgrany nowy upgrade od 22 stycznia. Do tej pory usterka nie wystapiła. Oby tak dalej :D Zachęcam do wizyty w serwisach.
krgorny
Posty: 154
Rejestracja: 24 sie 2021, 19:34
model samochodu: Kia Ceed

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: krgorny »

madzia_u pisze: 06 mar 2024, 15:12 Hej Wszystkim,

Mam wgrany nowy upgrade od 22 stycznia. Do tej pory usterka nie wystapiła. Oby tak dalej :D Zachęcam do wizyty w serwisach.
Hej, czy mogłabyś zrobić zdjęcie radia gdzie widać numer oprogramowania i wstawić tu na forum? Z góry dziękuję.
hawranek31
Posty: 20
Rejestracja: 01 lis 2021, 15:41
model samochodu: Kia Stonic 1.0 100KM

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: hawranek31 »

Też poproszę o zdjęcie bo byłem 15 stycznia na corocznym przegladzie i prosiłem o wgranie aktualizacji radia, ponoć miałem najnowsze.

Dzięki.
adamo64
Posty: 159
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Stonic - problem z panelem

Post autor: adamo64 »

Mnie wgrano w ASO-Monika w Lublińcu ten soft:
Załączniki
Wersja softu radia Kia  2024.02.jpg
Wersja softu radia Kia 2024.02.jpg (19.11 KiB) Przejrzano 614 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”