Powłoka ceramiczna

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Powłoka ceramiczna

Post autor: Niko123 »

Jak ktos sie zna to wie ze nie warto placic 3-5 tys za ceramike tylko samemu kupic i w kilka godzin zrobione.
Moja mazda 6 , juz sprzedana ale tak to bylo - ceramika za 20 zl i trzymala 3,5 roku. ( Jak pisal kolega wyzej, możecie kupic ceramike samemu za 100-200 zl i samemu a nie dawac zarabiac im po 3-5 tys zl )
Niestety zle sie oglada przez to jak to nagrywalem.
https://youtu.be/PNpUwxh9W20
Tak mi odpychalo wede przez 3,5roku , kiedy auto bulo brudne wystarczy sama woda i rekawica z mikrofibry.
Unikac mocnej chemi , piany aktywnej i automyjni bo cerakima padnie po roku.
Jesli ktos nie chce tego robic polecam ten szybki wosk , spryskac i przetrzec .
Na forum w DE go polecali i jest fantastyczny, utrzymuje sie na aucie do 3 miesiecy , dla porównania wosk z auto myjni to kilka dni.
ADBL Ceramic QD Quick Detailer 500 ml
Załączniki
IMG_20230514_092309.jpg
piotrek69
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2023, 20:43

Re: Powłoka ceramiczna

Post autor: piotrek69 »

mnie tez chcieli naciagnac
piotrek69
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2023, 20:43

Re: Powłoka ceramiczna

Post autor: piotrek69 »

piotrek69 pisze: 08 cze 2023, 20:28 mnie tez chcieli naciagnac nie warto powłoka z czasem sie zmywa jak wszystko
kris_kris
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2023, 10:45
model samochodu: Sportage

Re: Powłoka ceramiczna

Post autor: kris_kris »

Cześć,
Chciałbym tak dla pewności dopytać - obklejenie samochodu np. frontu folią PPF czy położenie ceramiki w studiu detailngowym nie spowoduje utraty gwarancji?
QRST
Posty: 103
Rejestracja: 04 wrz 2021, 10:53
model samochodu: XCEED 1.5 T-GDI 7DCT +AEB

Re: Powłoka ceramiczna

Post autor: QRST »

kris_kris pisze: 06 lis 2023, 10:49 Cześć,
Chciałbym tak dla pewności dopytać - obklejenie samochodu np. frontu folią PPF czy położenie ceramiki w studiu detailngowym nie spowoduje utraty gwarancji?
Nie ma problemu z gwarancją.
Zamawiając auto pytałem o to. Nawet przygotowali mi oferty z firm oklejajacych. Wybrałem jedną, a dealer mnie umówił. W dniu odbioru pojechaliśmy z handlowcem z salonu prosto do firmy oklejającej. Dobre firmy są ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń podczas oklejania. Mi np zdejmowali emblemat z maski i ponownie nakleili.
Jedyny minus przez 3 lata użytkowania to cena tego zabiegu. Za tzw full front tj. Cała maska, zderzak, błotniki przód, pas dachu nad szybą ok 15 cm szer., wnęki pod klamkami, ranty drzwi i na tylnym zderzaku próg bagażnika. Cena między 5200 a 5500 - teraz dokladnie nie pamiętam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”