Update softu z wersji USA na Europejską

forum użytkowników modelu Optima
kuba_guzik110
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2019, 16:02

Update softu z wersji USA na Europejską

Post autor: kuba_guzik110 »

Witam. Posiadam Kia Optimy z 2017 i 2019r ściągnięte z USA, czy ktoś na forum mógłby mi pomóc w nalezieniu człowieka, który zajmuje się wgraniem softu z aktualnymi mapami Europy i stacjami radiowymi europejskimi ? Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.
Dudek89
Posty: 116
Rejestracja: 01 cze 2019, 21:32

Re: Update softu z wersji USA na Europejską

Post autor: Dudek89 »

Wiem, że nie na taką odpowiedź liczyłeś, ale z tego co szukałem po internecie (a dużo go przeszukałem) to chyba się nie da :( ciągle będę szukał i jak tylko znajdę odpowiedź dam znać.
Ogólnie to tablet z Androidem więc się dziwię, że się nie da, ale niby wgranie wersji europejskiej na sztywno ucegla wszytsko, strach ryzykować.
Później aktualizacje byłyby już banalne i wszytsko za darmo dostępne, ale na razie dupa :(
Jakbyś coś słyszał też daj znać ;)
sztoku
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2023, 22:20
model samochodu: Optima SX

Re: Update softu z wersji USA na Europejską

Post autor: sztoku »

Nie da się tego zrobić jeśli nadal Cię to interesuję. Pytałem speca, który robił mi konwersje licznika z mil na km i powiedział, że na europe był inny producent tabletu (LG), niż na USA (Mobis) i nie da rady tego przerobić. Próbował on wgrywać różne oprogramowania (nie mi) do Kii z USA, żeby były te mapy z EU i bez rezultatów. Albo wywalało jakimś błędem albo nie działał dotyk np.
Julius23r
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2022, 18:33
model samochodu: Kia Optima 2012 USA

Re: Update softu z wersji USA na Europejską

Post autor: Julius23r »

Można prosić o kontakt do tego Pana co przerabia? Potrzebuję w Optimie z 2012 roku USA przerobić licznik :D
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 604
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Update softu z wersji USA na Europejską

Post autor: Tolinek »

Jest u nas na forum taki user "Widerski". Zaczął bym (I pewnie też skończył) u niego.
Widerski pisze: 23 lip 2023, 11:21
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”