Niro II Hev dywaniki

forum użytkowników Kia Niro
Sinario
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2023, 21:54
model samochodu: Kia NIRO

Niro II Hev dywaniki

Post autor: Sinario »

Cześć,

ma ktoś godną polecenia firmę do zakupu porządnych dywaników / maty do bagażnika? Widziałem świetne z Kanady Tuxmat, ale ciężko to z PL zamówić...
GAB
Posty: 8
Rejestracja: 18 lis 2022, 13:18
model samochodu: Niro II HEV

Re: Niro II Hev dywaniki

Post autor: GAB »

Do bagażnika kupiłem coś do docięcia z alledrogo za jakieś 50 zł. niestety bez podwyższonego rantu - pasuje w miarę ok. Ale chętnie bym założył coś z rantem pasującego na dolny poziom podłogi bagażnika tyle, że póki co coś takiego zdaje się nie istnieć.
melonme
Posty: 76
Rejestracja: 20 mar 2023, 21:08
model samochodu: Kia x ceed 1,5 GDI Buisiness plus DCT
Lokalizacja: Siedlce

Re: Niro II Hev dywaniki

Post autor: melonme »

Niedawno kupiłem do x ceeda firmy Rigum w sklepie MarkoweDywaniki bardzo dobre polecam. to do bagażnika. Jeśli chodzi o wnętrze to uważam ,że lepszych jak w Aldos nie kupisz. Sprawdziłem to w kilku swoich autach. Aldos wydaniu dimonds.
7,22
Awatar użytkownika
Legal
Posty: 213
Rejestracja: 23 kwie 2023, 20:28
model samochodu: Kia Niro II 1.6 GDI 141 KM DCT HEV MY 23' wersja L+BCW KLG (Steel Grey)

Re: Niro II Hev dywaniki

Post autor: Legal »

Salony KIA to dobre miejsce, takie rzeczy często mają na miejscu, ale to są produkty firmowe i ceny też firmowe.
Nie oznacza, że dasz majątek za dywaniki, za to będą na 100% pasowały.
Jest też sklep internetowy skl*p.szic.pl prowadzony przez salon KIA z Opola, ceny takie, jak w salonach plus przesyłka.
Niro II HEV 2023 L+BCW KLG (Steel Grey)
Mordret
Posty: 43
Rejestracja: 09 mar 2023, 14:24
model samochodu: Kia Niro 1.6GDI HEV 2023 BL + Premium
Przegryzione kable przez kuny: 2

Re: Niro II Hev dywaniki

Post autor: Mordret »

Ja brałem parę dodatków z listy:

https://www.kia.com/pl/modele/niro-sg2/akcesoria/

W salonie mieli normalnie od ręki.
Ja mam welurowe dywaniki do środka i gumowy do bagażnika z tym że ten gumowy nie działa jak ma się obniżoną podłogę w bagażniku na to niższe ustawienie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”