KIA Connect i infotainment - Sorento

forum użytkowników modelu Sorento
benio
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:25
model samochodu: SORENTO MQ4 MY2023
Lokalizacja: Śląsk

KIA Connect i infotainment - Sorento

Post autor: benio »

Witam.

Nie znalazłem wątku w tym temacie dla sorento.

Walczę od jakiegoś czasu z kalendarzem w sorce. Za cholere nie pokazuje mi zdanych wydarzeń w kalendarzu.

W apce wszystko skonfigurowane kalendarz google widzi nawet pokazuje wydarzenia.

Natomiast w aucie widzi tylko nazwy kalendarzy jednak wydarzeń brak.

Dodatkowo walczę z android auto full screen. Tryb developera itp. Nie działa może ktoś ma podobne lub inne spstrzezenia i ten wątek na forum posłuży do wymiany informacji na temat multimediów i telematyki w naszych sorkach.

Pozdrowionka
RIO 1.4 XL AEB+SMK PLATINIUM GRAPHITE
SORENTO MQ4 2.2 DIESEL AWD PL+SRF+ALU SNOW WHITE PEARL
raku
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: KIA Connect i infotainment - Sorento

Post autor: raku »

Jeżeli używasz najnowszego softu w samochodzie, to Android Auto po kablu powinien wyświetlać się już na pełnym ekranie, ale z podziałem 2/3 i 1/3. Ale musisz też w ustawieniach samochodu wyłączyć podzielony ekran w ustawieniach projekcji telefonu.

Tak przynajmniej być powinno na ekranie 10,25 wide (z nawigacją).

Mi dodatkowo udało się usunąć podziałkę i teraz mam Android Auto "full screen", ale jedynie poprzez użycie dodatkowego urządzenia https://www.aawireless.io/ i zmiany ustawień rozdzielczości (wartość 248) w aplikacji tego urządzenia na telefonie.
rete
Posty: 31
Rejestracja: 16 kwie 2022, 00:08
model samochodu: KIA SORENTO PHEV MK4 PL SPR 2022

Re: KIA Connect i infotainment - Sorento

Post autor: rete »

Cześć ,
Ja mam problem z jedną funkcją mianowicie Rozmowa z Pasażerami z tyłu . Włącza się a nie przerzuca dźwięku na tył , wszystko działa , mikrofon i głośniki normalnie , notatki głosowe , funkcje wszystko ok , aktualizacja oprogramowania zrobiona przy pierwszym przeglądzie - nie pomogło , reset tez nie pomaga , macie pomysł co może być nie tak?
BrzydkiWacek
Posty: 223
Rejestracja: 29 paź 2021, 14:13
model samochodu: Kia Sorento HEV XL, PL AWD 2022

Re: KIA Connect i infotainment - Sorento

Post autor: BrzydkiWacek »

rete pisze: 15 gru 2022, 21:32 Cześć ,
Ja mam problem z jedną funkcją mianowicie Rozmowa z Pasażerami z tyłu . Włącza się a nie przerzuca dźwięku na tył , wszystko działa , mikrofon i głośniki normalnie , notatki głosowe , funkcje wszystko ok , aktualizacja oprogramowania zrobiona przy pierwszym przeglądzie - nie pomogło , reset tez nie pomaga , macie pomysł co może być nie tak?
Mam dokładnie to samo. Funkcja jest aktywna a z tyłu z głośników nic nie słychać. Owszem mam wersję 5 osobowa ale jakby miało nie działać to po co taką opcję mieć w systemie?
A działa Ci Auto PDW?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”