rejestrator samochodowu-kameru

forum użytkowników Kia Stonic
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Cena 99 pln
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Jagoda »

Ja mam zamontowaną kamerę i adapter przez ASO - koszt 250 zł - jednak zauważyłam, że przy pokonywaniu krótkich dystansów - mam na myśli kilka kilometrów- nie wytrzymuje na czuwaniu całej nocy, bo włącza się rano przy odpalaniu auta.
Myślę, że ma to związek z obecnie niskimi temperaturami i tym, że adapter nie zdążył się w pełni naładować .

Tomek to Twoja wypasiona kamera będzie chyba potrzebowała dodatkowego akumulatora, a nie adaptera ;)
Lunar GT
Posty: 1130
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Lunar GT »

Jagoda pisze: 24 sty 2023, 21:58 nie wytrzymuje na czuwaniu całej nocy, bo włącza się rano przy odpalaniu auta.
Myślę, że ma to związek z obecnie niskimi temperaturami i tym, że adapter nie zdążył się w pełni naładować .
Nie wiem jaki masz model ale to że się włącza rano jak uruchamiasz samochód to jest prawidłowe działanie kamerki, to nie znaczy że w nocy nie czuwa.
Adapter nie jest akumulatorem i się nie ładuje tylko pobiera prąd z akumulatora, ma zwykle ustawiany próg zabezpieczenia akumulatora przed rozładowaniem i od tego zależy kiedy kamerka przestaje być zasilana, i oczywiście od stanu naładowania akumulatora a ten możesz mieć słaby jeżdżąc tylko krótkie odcinki.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Ta kamera pobiera bardzo mało prądu . Tak twierdzą użytkownicy . Dwu tygodniowy postój nie rozładuje akumulatora tak twierdzi ASO . Kupiłem kartę pamięci 256GB bo to jest max dla tej kamery
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Jagoda »

,
Ostatnio zmieniony 25 sty 2023, 20:06 przez Jagoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Jagoda »

tomekjulia pisze: 25 sty 2023, 17:55 Ta kamera pobiera bardzo mało prądu . Tak twierdzą użytkownicy . Dwu tygodniowy postój nie rozładuje akumulatora tak twierdzi ASO . Kupiłem kartę pamięci 256GB bo to jest max dla tej kamery
To full wypas :)
Przy takiej karcie pamięci to już filmy możesz kręcić ;)
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Jagoda »

Lunar GT pisze: 25 sty 2023, 11:12
Nie wiem jaki masz model ale to że się włącza rano jak uruchamiasz samochód to jest prawidłowe działanie kamerki, to nie znaczy że w nocy nie czuwa.
Adapter nie jest akumulatorem i się nie ładuje tylko pobiera prąd z akumulatora, ma zwykle ustawiany próg zabezpieczenia akumulatora przed rozładowaniem i od tego zależy kiedy kamerka przestaje być zasilana, i oczywiście od stanu naładowania akumulatora a ten możesz mieć słaby jeżdżąc tylko krótkie odcinki.
[/quote]

Dziękuję za wyjaśnienie :)

Mam nazwijmy to budżetowy i bardzo dyskretny wideorejestrator Navitel MSR500 , który nie zajmuje wiele miejsca i nie rzuca się w oczy.
Urządzenie wyposażone jest w większość kluczowych funkcji takich jak możliwość zrobienia zdjęcia, tryb parkingowy wykorzystujący sensor ruchu (G-Sensor) i rejestrację w Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Ponieważ w poprzednim samochodzie używałam go zaledwie kilka tygodni, stwierdziłam że nie będę kupować innego bo ten spełnia swoją funkcję jak należy.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Dwa razy do roku wylatuję na 14 dniowe ciepłe wczasy. Muszę mieć jak najdłuższy zapis na wypadek przykrego zdarzenia . Chciałem kupić 512GB ale ta kamera takiej karty nie obsługuje . ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”