Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Fancik
Posty: 47
Rejestracja: 03 sie 2019, 19:24
model samochodu: Kia Ceed 2013 i XCeed 1.5 2022/23 automat

Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: Fancik »

Witam
W serwisie i w internecie podają że Android Auto i Apple Car Play w wersji po lifcie , są już bezprzewodowe.
Ciekawe jak u was to wygląda.
U mnie tylko Apple Car Play śmiga bezprzewodowo.
W Androidzie Auto jakoś ciężko to uzyskać .Podłączałem trzy różne samsungi i za każdym razem niby jest ok .Ale jak już ma się pokazać widok Androida ekran mignie i pokazuje się informacja ze telefon nie odpowiada.
Może coś źle robię ,ale po kablu śmiga wszystko ok i nawet działa YouTube na postoju.
A jak u was w tym temacie bo funkcja bezprzewodowa jest wygodniejsza . Nie wiadomo jak długo wytrzymają gniazdka w telefonach przy częstym podłączaniu.
Albo trzeba przejść na Apple Car Play tylko telefon tez trzeba by zmienić .........
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 610
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: Tolinek »

S22 samsunga od pierwszego strzała działa jak złoto. Wchodzę do samochodu, projekcja telefonu sama się robi. Wszystko pięknie. Na Xiaomi mi t9 pro małżonki AA tylko po kablu. Phev, L, po lifcie.
muskon
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2021, 15:49
model samochodu: xceed

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: muskon »

Samsung A 32 bez zająknięcia i bezprzewodowo daje Android Auto,wszystko działa płynnie . Auto po lifcie.
kingkong1337
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2023, 16:19

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: kingkong1337 »

Witam,
czy możecie napisac jaka wersje oprogramowania i firmware macie w xceed po lifcie?
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: Lunar GT »

kingkong1337 pisze: 07 lut 2023, 16:23 Witam,
czy możecie napisac jaka wersje oprogramowania i firmware macie w xceed po lifcie?
Tu masz odpowiedni temat
viewtopic.php?p=78776#p78776
krgorny
Posty: 154
Rejestracja: 24 sie 2021, 19:34
model samochodu: Kia Ceed

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: krgorny »

Lunar GT pisze: 07 lut 2023, 17:36
kingkong1337 pisze: 07 lut 2023, 16:23 Witam,
czy możecie napisac jaka wersje oprogramowania i firmware macie w xceed po lifcie?
Tu masz odpowiedni temat
viewtopic.php?p=78776#p78776
Nie, to nie jest odpowiedni temat, bo wspomniany przez Ciebie temat tyczy się ekranów 10” z nawigacją, a 8” ekrany jej nie posiadają.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: Lunar GT »

krgorny pisze: 07 lut 2023, 18:45 Nie, to nie jest odpowiedni temat, bo wspomniany przez Ciebie temat tyczy się ekranów 10” z nawigacją, a 8” ekrany jej nie posiadają.
Jest bardzo właściwy, gdzie widzisz że autor pyta o 8" , pyta o wersję oprogramowania i do tego tematu go skierowałem tym bardziej że nic o swoim samochodzie nie napisał żeby ułatwić udzielenie mu porady tak jak i TY.
krgorny
Posty: 154
Rejestracja: 24 sie 2021, 19:34
model samochodu: Kia Ceed

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: krgorny »

Lunar GT pisze: 07 lut 2023, 19:33
krgorny pisze: 07 lut 2023, 18:45 Nie, to nie jest odpowiedni temat, bo wspomniany przez Ciebie temat tyczy się ekranów 10” z nawigacją, a 8” ekrany jej nie posiadają.
Jest bardzo właściwy, gdzie widzisz że autor pyta o 8" , pyta o wersję oprogramowania i do tego tematu go skierowałem tym bardziej że nic o swoim samochodzie nie napisał żeby ułatwić udzielenie mu porady tak jak i TY.
Przeczytaj proszę nazwę tego tematu i zastanów się po co pisać o wersji oprogramowania do wyświetlaczy 10” z navi w tym temacie.
kingkong1337
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2023, 16:19

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: kingkong1337 »

Już nie będę cytował wszystkich postów użytkownika @Lunar GT. Skoro jesteśmy w dziale XCEED i temacie o AA na wyświetlaczach 8'' to chyba wiadomo o jaki samochód i z jakim ekranem systemu inforozrywki chodzi. Powyższy link, który zamieściłeś dotyczy oprogramowania dla systemów wbudowaną nawigacją oraz 10'' wyświetlaczem. Ja potrzebuję informacji na temat wersji oprogramowania i firmware systemów z 8'' ekranem bez wbudowanej nawigacji w wersji po liftowej xceed.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto ekran 8" bezprzewodowo

Post autor: Lunar GT »

Tu masz coś zbliżonego
viewtopic.php?p=77944#p77944
a tu się opisuje swój samochód żeby nie było wątpliwości
Załączniki
1.gif
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”