polift GT - pytania przedzakupowe

forum użytkowników modelu ProCeed
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

polift GT - pytania przedzakupowe

Post autor: michal84 »

Cześć, koledzy, przymierzam się i mam parę pytań do właścicieli:

1) Jak jest z poziomem głośności wewnątrz w czasie jazdy autostradą przy 140km/h? Obrotów jest dość dużo.
I ogólnie jak jest z głośnością w tym aucie, da się z dzieckiem pojechać na wakacje aby coś słyszało na miejscu? Jest męcząco?
2) Komfort - jak z twardością na fabrycznych 18"
3) Czy audio czyta pliki FLAC i jak je oceniacie (wersja z subwoferem)
4) czy multimedia bez podłączania Internetu mają dostęp do np. danych o korkach?
5) pozycja za kierownicą i fotele - spoko czy męczy?
6) widoczność przy manewrowaniu - dobra/zła ?
7) silnik 1.6 - cieszy czy wkurza?

Dziękuję z góry.
sztandar
Posty: 61
Rejestracja: 03 mar 2022, 09:36
model samochodu: Kia Proceed GT (zamówiona)

Re: polift GT - pytania przedzakupowe

Post autor: sztandar »

1) Jak jest z poziomem głośności wewnątrz w czasie jazdy autostradą przy 140km/h? Obrotów jest dość dużo.
I ogólnie jak jest z głośnością w tym aucie, da się z dzieckiem pojechać na wakacje aby coś słyszało na miejscu? Jest męcząco?

Przy 140 jest dosc komfortowo mozna normalnie rozmawiac, sluchac radia nie meczy nawet przy dluzszych podrozach

2) Komfort - jak z twardością na fabrycznych 18"

JEst w porzadku

4) czy multimedia bez podłączania Internetu mają dostęp do np. danych o korkach?

Masz karte SIM wiec multimedia lacza sie z internetem aczkolwiek nawigacja fabryczna i jej dane o korkach jak dla mnie slabiutko dzialaja, ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby podlaczyc telefon i korzystac z google maps przez Android auto

pozycja za kierownicą i fotele - spoko czy męczy?
5) Jak dla mnie pozycja jest ok i nie meczy nawet przy dlugicha trasach, fotele wygodne sa podlokietniki

6) widoczność przy manewrowaniu - dobra/zła ?

Mocno srednia jesli chodzi o widocznosc z prawej i lewej strony mocno zaslaniaja slupki, jesli chodzi o manewrowanie na parkingu to masz kamerke z tylu z przodu jest ok

7) silnik 1.6 - cieszy czy wkurza?

cieszy
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: polift GT - pytania przedzakupowe

Post autor: Marek3003 »

A nie lepiej wykonać jazdę próbną? Ja nie zrobiłem więc moja krytyka jest dziś śmieszna i mało warta,
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
saron22
Posty: 631
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: polift GT - pytania przedzakupowe

Post autor: saron22 »

Marek3003 pisze: 29 gru 2022, 20:08 A nie lepiej wykonać jazdę próbną? Ja nie zrobiłem więc moja krytyka jest dziś śmieszna i mało warta,
Pod warunkiem że dealer dysponuje takim autem. Jak ja zamawiałem swojego to nie było możliwości się przejechać.
marlew8707
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2022, 17:20

Re: polift GT - pytania przedzakupowe

Post autor: marlew8707 »

Też przymierzam się do kupna i z jazdami próbnymi GT jest problem ale wynikający raczej z podejścia konkretnych salonów. W moim przypadku dwóch okolicznych delearów powiedziało: "nie ma i nie będzie. Nie ma po co dzwonić w inne miejsca bo nigdzie w Polsce nie ma i nie będzie" (wszędzie pytałem po niedawnym odblokowaniu zamówień na GT). Ale pierwszy telefon do innego miasta (może po prostu miałem farta) i usłyszałem: "tak, zapraszamy". Także o ile jeszcze nie było jazdy próbnej to polecam podzwonić po okolicy.
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: polift GT - pytania przedzakupowe

Post autor: kon »

Sprzedawcy raczej specjalnie nie zależy żebyś pojechał do innego dealera, bo jest ryzyko że tam obsłużą cię lepiej albo dostaniesz lepszą ofertę. Ale oczywiście puszczanie ściemy, że "nie ma i nie będzie" nie buduje dobrego wizerunku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”