Czujniki parkowania przód do wersji M

forum użytkowników modelu Kia XCeed
www1900
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2022, 08:31

Re: Czujniki parkowania przód do wersji M

Post autor: www1900 »

Witam. Myślę nad zakupem xceeda w wersji M i również chciałbym dorzucić do niego przednie czujniki parkowania. Czy na etapie złożenia zamówienia jest możliwość dołożenia oryginalnych czujników? Czujniki podpinają pod ten przycisk przy dźwigni zmiany biegów, czy trzeba dołożyć dodatkowy przycisk przy kierownicy?
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czujniki parkowania przód do wersji M

Post autor: Blues Brothers »

U mnie założono w ASO, normalnie wyświetlają się między zegarami. Można je dezaktywować dodatkowym przyciskiem(nigdy nie był potrzebny) kolor był droższy, ale czarne wyglądają spoko.
dj-doc
Posty: 161
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:49

Re: Czujniki parkowania przód do wersji M

Post autor: dj-doc »

www1900 pisze: 29 sie 2022, 08:35 Witam. Myślę nad zakupem xceeda w wersji M i również chciałbym dorzucić do niego przednie czujniki parkowania. Czy na etapie złożenia zamówienia jest możliwość dołożenia oryginalnych czujników?

Witam, nie ma możliwości. Czujniki zakłada ASO.
www1900 pisze: 29 sie 2022, 08:35 Czujniki podpinają pod ten przycisk przy dźwigni zmiany biegów, czy trzeba dołożyć dodatkowy przycisk przy kierownicy?
Ja mam dodatkowy przycisk przy bezpiecznikach. Czytałem, że są czujniki które można podpiąć pod ten oryginalny przycisk. Musisz zapytać w ASO.
Wszystko co ma początek ma też koniec - Matrix
mich_ck
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2022, 19:32
model samochodu: XCEED

Re: Czujniki parkowania przód do wersji M

Post autor: mich_ck »

Dzień dobry Szanowni Państwo,
Orientuje się ktoś może czy jest możliwość w ASO zamontować przednią kamerę parkowania?
Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.
dj-doc
Posty: 161
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:49

Re: Czujniki parkowania przód do wersji M

Post autor: dj-doc »

Dobry wieczór, a nie prościej byłoby zadzwonić do ASO i zapytać?.
Z tego co ja wiem, jest taka możliwość za odpowiednią opłatą - nie wiem ile teraz sobie liczą.
Wszystko co ma początek ma też koniec - Matrix
Sagan07
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2022, 11:45

Re: Czujniki parkowania przód do wersji M

Post autor: Sagan07 »

Chodzi mi po głowie Proceed GT-Line i zastanawiam się, czy można w ASO zamontować czujniki przód podpięte pod oryginalny przycisk przy skrzyni biegów. Średnio mi się widzi dopłacać do pakietu z automatycznym parkowaniem 6000 zł po to, aby mieć czujniki (reszta wyposażenia z tego pakietu jest dla mnie zbędna). Wersja z dodatkowym pstryczkiem nie podoba mi się. Czy ktoś montował tak czujniki przód (podpięte pod wyświetlacz i pod oryginalny przycisk)?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”