Logo stacji radiowych

forum użytkowników modelu Kia XCeed
marekc
Posty: 48
Rejestracja: 01 lis 2022, 16:21
model samochodu: Xceed

Logo stacji radiowych

Post autor: marekc »

Nie chciałem tworzyć kolejnego tematu, ale wzmiankę o logo stacji znalazłem tylko przy temacie nawigacji i nie do końca jest problem wyjaśniony. Posiadam radio w wersji bez nawigacji. Logo stacji wyswietla sie tylko w kilku stacjach radiowych. Samochód model 2023 w wersji poliftowej. Co zrobić aby sie wyświetlało w pozostałych. W 4 letnim samochodzie innej marki mam logo na wszystkich stacjach.
marekc
Posty: 48
Rejestracja: 01 lis 2022, 16:21
model samochodu: Xceed

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: marekc »

Czy w radiu w wersji podstawowej macie logo wszystkich stacji, czy podobnie jak u mnie ?
MarRa
Posty: 279
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: MarRa »

U mnie w Stonicu, gdzie mam radio bez nawigacji, logo wyświetla się tylko w tych stacjach, przy których jest adnotacja o nadawaniu w standardzie DAB. Może tu jest rozwiązanie Twojego problemu.
marekc
Posty: 48
Rejestracja: 01 lis 2022, 16:21
model samochodu: Xceed

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: marekc »

W samochodach innych marek, u syna i w służbowych na każdej stacji wyświetla się logo, są to samochody kilkuletnie.
Krzemyczek
Posty: 115
Rejestracja: 18 maja 2019, 19:02
model samochodu: Sportage 1,6 T-GDI > X-Ceed 1,6 T-GDI
Lokalizacja: Śląsk

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Krzemyczek »

Też nie mam ikonek w FM - tylko w DAB są.
W Sportage IV wgrywałem, miałem kod dostępu (kombinację i hasło), dało się wyjść do windows-a z aplikacji głównej i dosłownie grzebać w katalogach. Ikonki wgrałem z usb, dostałem od kumpla, który wgrywał je do Passat-a. Passat stary nie był i był w w bardzo bogatej konfiguracji, więc ikony stacji nie są czymś oczywistym i chyba to indywidualne podejście dealera.
Do tego nowego systemu też pewnie można je wgrać.

Jest kilka instrukcji w necie ale nie zagłębiałem się, bo na wstępie jest info, że nie działa na wszystkich systemach, a i dostęp do root-a jest chyba niemożliwy.
Załączniki
Ikona radia w Sprtage IV
Ikona radia w Sprtage IV
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”