Aktualizacja OTA Standard GEN5W + tryb zimowy

forum użytkowników Kia EV6
Robert1212
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2022, 19:28
model samochodu: KIA EV6

Aktualizacja OTA Standard GEN5W + tryb zimowy

Post autor: Robert1212 »

Zaktualizowałem ręcznie system do wersji jak wyżej standard GEN5W ale wersja z maja 2022 . Widzę że jest (niby jest) wersja z 14.11.2022 ale nie wiem jak ją pobrać programem KIA.Pytania:
Czy jest ona dostępna ?
Jest OTA czyli samochód sam pobierze ?
Jak ktoś ma wiedzę to proszę odpisać.
Potrzebuję podgrzewania baterii w trybie zimowym bo ciągle to nie działa.
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Aktualizacja OTA Standard GEN5W + tryb zimowy

Post autor: Lunar GT »

Co znaczy nie wiesz, pobierasz i instalujesz tak jak poprzednią, OTA dopiero po tej ma działać jak im się uda oczywiście.
tamrof
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2021, 09:42
model samochodu: Kia Sorento IV AWG 1.6 XL

Re: Aktualizacja OTA Standard GEN5W + tryb zimowy

Post autor: tamrof »

Koledze chodzi raczej o to że wiadomo że ona jest ale np u mnie w programie też jej nie wyświetla i nie można jej fizycznie pobrać przez program
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Aktualizacja OTA Standard GEN5W + tryb zimowy

Post autor: Lunar GT »

tamrof pisze: 25 lis 2022, 21:00 Koledze chodzi raczej o to że wiadomo że ona jest ale np u mnie w programie też jej nie wyświetla i nie można jej fizycznie pobrać przez program
A gdzie program wyświetla co pobierasz?
Wybierasz EV6, wybierasz rocznik i pobierasz najnowszą wersję, nie patrz na datę mapy na dole bo ta może się jeszcze długo nie zmienić.
Jak widzisz w pierwszej linijce pobranej przed chwilą aktualizacji dla EV 6 jest data 2022.10.04
Załączniki
a.gif
a.gif (58.24 KiB) Przejrzano 1561 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia EV6”