Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

forum użytkowników modelu ProCeed
hitman047
Posty: 97
Rejestracja: 22 gru 2019, 09:34
model samochodu: Kia Proceed GT

Re: Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

Post autor: hitman047 »

Compact pisze: 11 lis 2021, 11:01
hitman047 pisze: 11 lis 2021, 05:19 Czerwona listwa podlega naprawie gwarancyjnej (jest lakierowanie zgodnie z zaleceniami kia polska)
masz na to jakiś papier po zrobieniu? bo zgłosiłem 2 meisiące temu w siebie w KIA, ale są tacy słabi, że do dzisiaj nie wiedzą jak to ugryźć na gwarancji, a nie chce mi się do innego miasta jechać
Nie mam niestety nic.
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

Post autor: dam9an »

https://wrc.net.pl/is-niemcy-przejechal ... baczyli-by. Najjabrdziej martwia mnie pierwsze oznaki korozji po 2 latach. Czy kia serio ma rdzawy problem?
solvir
Posty: 89
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:41
model samochodu: Ceed 2020

Re: Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

Post autor: solvir »

czerwona listwa podlega wymianie czy tam naprawie tylko jesli lakier sie luszczy "samoczynnie", odpryski od kamykow w to sie nie wliczaja - przerabialem to.
Pulares
Posty: 106
Rejestracja: 12 sty 2020, 09:30
model samochodu: Kia Ceed GT 1.6 Black

Re: Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

Post autor: Pulares »

W moim przypadku wymieniono listwę w ramach gwarancji pomimo, że nie było na niej żadnych odprysków (POL-CAR Poznań w czasie przeglądu poinformowano o akcji serwisowej). Więc robienie problemu przez dany salon z wymianą to tylko złośliwe pierdzielenie "fahofcuf". I żeby nie było niedomówień wiem, że na pewno ją wymienili bo była lekko porysowana od spodu (krawężnik) a teraz nie jest.
Vito
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2020, 10:32
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

Post autor: Vito »

65 tys km i kilkukrotne problemy z brakiem mocy…
SzymonCz
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2020, 11:58
model samochodu: KIA Proceed GT

Re: Wersja GT, duzy przebieg / test dlugodystansowy

Post autor: SzymonCz »

Mój dobija już do 120 tys. Jedyna awaria to jak pisałem we wcześniejszym poście cewki przy 49 tys. Z drobniejszych rzeczy doszły wewnętrzne pęknięcia w tylnych reflektorach (tam jest miejsce gdzie są klejone te klosze i w każdym tym łączeniu jest pęknięcie). Zgłoszone na gwarancję, teraz myślą co z tym zrobić.
Podsumowując:
jestem zadowolony z tej kosiarki😎
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”