Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
Alergos
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2022, 19:13
model samochodu: SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Alergos »

Dzisiaj telefon z salonu Kia. Auto jest już u nich na placu. Wydanie do ok 1,5 tygodnia. Hev, Pl, Panorama,2wd. Zamówienie 1 wrzesien 2021
tomatow
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2022, 09:13
model samochodu: Ceed

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: tomatow »

U mnie w końcu informacja, że auto zjeżdża na plac. W Koprze było od końcówki sierpnia. Odbiór jak dobrze pójdzie za 1.5 tygodnia.
HEV 2WD, PL, Panorama, Mineral Blue, zamówienie z początku listopada 2021.
dudkins16
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2022, 15:47

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: dudkins16 »

Cześć, szybkie pytanie do szczęśliwców oczekujących na wydanie samochodu - czy wcześniej dostawaliście informacje o produkcji transporcie? Czy z ciszy nagle info ze już czekają? Pytam bo u mnie początek września zamówienie - nawet sądu po VIN nie ma…
tamrof
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2021, 09:42
model samochodu: Kia Sorento IV AWG 1.6 XL

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: tamrof »

Widzę że seria HEV ów ostatnio była w produkcji :D
msk_1
Posty: 36
Rejestracja: 17 gru 2021, 08:58
model samochodu: sorento '22 XL AWD

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: msk_1 »

tamrof pisze: 05 paź 2022, 19:29 Dzisiaj telefon z Kia że Sorka przypłynie 15 października, ok 15 listopada u mnie. Zamówienie 2 listopad 2022.
no to razem nasze płyną ;-) tez mam info ze przybycie do Koper 15 października a niby u dealera juz na poczatku listopada ..
kawosz
Posty: 34
Rejestracja: 06 paź 2022, 17:16
model samochodu: SportageNQ5 HEV GTline Sorento PHEV Prestige L bez panoramy

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: kawosz »

Dzień dobry wszystkim
Śledziłem forum w nadziei, że dowiem się czegoś w temacie dostaw i nie znalazłem żadnej logiki w systemie dystrybucji. Zaraz rok jak zamówiłem PHEV prestige bez panoramy i na początku ucieszyły mnie informacje, że phevy są dostarczane szybciej, ale widzę na obecny czas nie ma to żadnego znaczenia. Realizacja dostaw to istna loteria. Za komuny był większy porządek w komitecie kolejkowym. To smutne, że czerwcowe zamówienia nie są zrealizowane, a moje październikowe przesunie się na pewno na rok 2023.
SzDz
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2022, 20:49
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: SzDz »

Jwitam, zamowilem PHEV PL w grudniu 21 ti Tez cisza Po przeanalizowaniu forum mysle ze jakos kwiecien powinien byc ;) aod lipca wchodzi nowy model (facelift), wiec... Slabo to troche wyglada, jedyny plus to taki ze samochody kupilismy w jakies rozsądnej cenie... Patrząc na cenniki z innych krajów Europy to myślę że jak cennik się pojawi to wzrost około 30-35 tys
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

kawosz pisze: 06 paź 2022, 17:31 Dzień dobry wszystkim
Śledziłem forum w nadziei, że dowiem się czegoś w temacie dostaw i nie znalazłem żadnej logiki w systemie dystrybucji. Zaraz rok jak zamówiłem PHEV prestige bez panoramy i na początku ucieszyły mnie informacje, że phevy są dostarczane szybciej, ale widzę na obecny czas nie ma to żadnego znaczenia. Realizacja dostaw to istna loteria. Za komuny był większy porządek w komitecie kolejkowym. To smutne, że czerwcowe zamówienia nie są zrealizowane, a moje październikowe przesunie się na pewno na rok 2023.
to samo mowil moj sprzedawca. Jego auta zamowione wcześniej czekały na produkcję a jego kolegi zamowione później były gotowe do odbioru
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

:?:
tamrof pisze: 06 paź 2022, 16:30 Widzę że seria HEV ów ostatnio była w produkcji :D
Hevy ale raczej 2WD
msk_1
Posty: 36
Rejestracja: 17 gru 2021, 08:58
model samochodu: sorento '22 XL AWD

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: msk_1 »

inquis pisze: 06 paź 2022, 20:36 :?:
tamrof pisze: 06 paź 2022, 16:30 Widzę że seria HEV ów ostatnio była w produkcji :D
Hevy ale raczej 2WD
u mnie potwierdzony AWD (XL)
ratuje chyba brak PL + dachu otwieranego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”