ProCeed GT MY 2022

sztandar
Posty: 61
Rejestracja: 03 mar 2022, 09:36
model samochodu: Kia Proceed GT (zamówiona)

Re: ProCeed GT MY 2022

Post autor: sztandar »

Hej, gratulacje zakupu. Ja właśnie czekam na Procceda GT i ciekawi mnie ta ceramika. Jak długo ona zachowuje swoje właściwości, trzeba ją jakośspecjalnie pielęgnować ?
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: ProCeed GT MY 2022

Post autor: Grundi »

My zakładaliśmy taka, niby na 5 lat, w zimę raz musieliśmy oddać na mycie serwisowe bo przestało się kropelkować. Ciężko mi w tej chwili ocenić, ładnie się błyszczy, wyciąga kolor, woda skropelkowana jak poranna rosa na liściach.
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: ProCeed GT MY 2022

Post autor: Grundi »

No to pierwsza poważniejsza trasa prockiem zaliczona, łącznie 3456 km, 4 osoby, pełen bagażnik,

Czeskie Morawy,
Chorwackie góry
Chorwackie Morze ( a właściwie wyspa)
Czeskie Morawy
i w domu :-)

spostrzeżenia:
- Systemy bezpieczeństwa działają genialnie
- auto stało się niekomfortowe około 400 km od domu, a niewygodne po około 600 :-)
- mocy wystarczyło żeby niejednego "poganiacza" nauczyć że mruganiem długimi tylko sobie wstydu zrobi przed żona i kolegami ( pomimo 4 osób i bagażu)
- kolejny taki wyjazd już Busem :-)

średnie spalanie na zagranicznych autostradach ( 99% przepisowe 130 km/h ale zdażyło się przekroczyć 200 jak mi A5 w TFSI zaczęło mrugać) 6,8 l/100 w Polsce skoczyło (140-160) 7,8 l/100

ogólnie fajnie, ale nie na moje gabaryty, auto zostaje jako Daily dla żony, a ja rozpoczynam poszukiwania Tourneo Custom a jak się nic nie znajdzie sensownego to zamówię póki jeszcze spalinowe silniki można zamawiać,
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: ProCeed GT MY 2022

Post autor: Grundi »

No i stało się, Pani w Audi tak się spodobał procek że postanowiła z wrażenia cmoknąć go w dupsko :-) na szczęście nie mocno, tylko plastiki dostały, ale... już nie będzie nówka ameryczka,

https://ibb.co/P1H99Qq

https://ibb.co/RhQbSBb
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE SAMOCHODY”