Android Auto

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.
maniiek
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 12:16
model samochodu: kia xceed

Android Auto

Post autor: maniiek »

Witam, jeśli temat był poruszany na forum to sorry za spam, ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi póki co.
Jestem nowym uzytkownikiem Kia xceed (2021) i mam pytanie zwiazane z korzystaniem z android auto, a mianowicie czy jest opcja, żeby jendocześnie korzystać z radia fm podczas korzystania z map google/yanosika ? jeśli tak to jak to zmienić w ustawieniach?
Póki co przy korzystaniu z android auto, mogę korzystać wyłącznie ze spotify a dobrze czasem radia też posłuchać ;)
z góry dzięki za udzielone odpowiedzi :)
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Android Auto

Post autor: Sid »

Nie wiem, jak jest to Xceedzie, ale w moim Ceedzie normalnie włączam radio, podłączam tele, Android po chwili się uruchomi, ustawiam navi, a radio działa w tle. Ścisza się tylko na komunikatach głosowych.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Miszka
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2020, 10:31
model samochodu: CEED III HB 1.4 100KM "M"
Lokalizacja: Białystok

Re: Android Auto

Post autor: Miszka »

U mnie podobnie w Ceed'zie.
Awatar użytkownika
renegade
Posty: 159
Rejestracja: 03 lis 2021, 20:31
model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Android Auto

Post autor: renegade »

maniiek pisze: 30 sty 2022, 12:25 Witam, jeśli temat był poruszany na forum to sorry za spam, ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi póki co.
Jestem nowym uzytkownikiem Kia xceed (2021) i mam pytanie zwiazane z korzystaniem z android auto, a mianowicie czy jest opcja, żeby jendocześnie korzystać z radia fm podczas korzystania z map google/yanosika ? jeśli tak to jak to zmienić w ustawieniach?
Póki co przy korzystaniu z android auto, mogę korzystać wyłącznie ze spotify a dobrze czasem radia też posłuchać ;)
z góry dzięki za udzielone odpowiedzi :)
Kliknij na MEDIA i tam będziesz miał możliwość wyboru źródła i będzie tam radio, BT, itp.
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM FL OPTIMUM - AA1 (infra red) '09
Marcinkaleba
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2022, 16:55
model samochodu: Sorento IV HEV

Re: Android Auto

Post autor: Marcinkaleba »

A czy w Sorento 2022 jest możliwość podłączenia AndroidAuto i dysku usb jednocześnie? To jest dla mnie wielki mankament tego samochodu.
Awatar użytkownika
renegade
Posty: 159
Rejestracja: 03 lis 2021, 20:31
model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Android Auto

Post autor: renegade »

Marcinkaleba pisze: 24 sie 2022, 16:57 A czy w Sorento 2022 jest możliwość podłączenia AndroidAuto i dysku usb jednocześnie? To jest dla mnie wielki mankament tego samochodu.
Musiałby mieć AA bezprzewodowo, a KIA tego nie ma, a jak jakieś auto ma to się i tak z tego wycofuje, co jest dla mnie bezsensem. Ale możesz użyć HUBa USB, tylko trzeba znaleźć taki, który będzie działał. Na forum w innym dziale ktoś podawał model, poszukaj.
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM FL OPTIMUM - AA1 (infra red) '09
mmarp
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2022, 19:03

Re: Android Auto

Post autor: mmarp »

Mam podobny problem co autor tematu. Tzn problem pojawił się po aktualizacji do najnowszej wersji nawigacji, wcześniej było ok czyli android auto działał razem z radiem fm.
A jeśli klikam na Media to faktycznie jest możliwość wyboru ale tylko jednego źródła a drugie się wyłącza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM”