Rozłączanie android auto my22

forum użytkowników Kia Stinger
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: Lunar GT »

Ja mam cóś takiego i nic mi nie rozłącza (inne problemy też nie występują, pełna niezależność od telefonu, nic nie trzeba ładować, itd, itp). ;)
https://allegro.pl/oferta/carlinkit-and ... 2108495334
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: Soplus »

Ja mam co prawda Sorento MY22 i Iphone ale z CarPlay mam to samo co autor posta. Chyba KIA ma walnięty soft w tym Infotainment.
kasztaniak
Posty: 31
Rejestracja: 16 maja 2022, 01:59
model samochodu: Stinger GT

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: kasztaniak »

Też mam AAWireless w MY22 i nie wyobrażam sobie podłączania kabla przy każdej trasie w mieście. Działa to fajnie chociaż zdarzyło mi się kilka razy że telefon się nie połączył. Na trasach też kabelek w gnieździe usb jest średni bo ładuje powoli. Obok w gnieździe zapalniczki mam ładowarkę z QC 3.0 i nią ładuję baterię jak jest taka potrzeba.
seeya
Posty: 92
Rejestracja: 30 lip 2022, 14:18
model samochodu: STINGER GT

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: seeya »

a czy Yanosik działa na android auto czy tylko google maps?
kasztaniak
Posty: 31
Rejestracja: 16 maja 2022, 01:59
model samochodu: Stinger GT

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: kasztaniak »

seeya pisze: 17 sie 2022, 20:40 a czy Yanosik działa na android auto czy tylko google maps?
Działa Yanosik, Google maps, Waze.
seeya
Posty: 92
Rejestracja: 30 lip 2022, 14:18
model samochodu: STINGER GT

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: seeya »

kasztaniak pisze: 18 sie 2022, 01:59
seeya pisze: 17 sie 2022, 20:40 a czy Yanosik działa na android auto czy tylko google maps?
Działa Yanosik, Google maps, Waze.
super :lol:
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: Soplus »

W moim przypadku zmiana kabla na certyfikowany pod Apple (MFI) pomogła. Pokombinuj z dobrymi kablami pod androida ( jak się okazuje przy Iphone Baseus to kupa).
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: Sid »

Kopiuję to, o czym już pisałem w innym wątku "Miałem podobny problem z tele Huawei. Kupiłem kabel Baseus (taki czerwony, wtyczka typu B, a można ją podłączać, jak typ C :). Ma wtyczkę obustronną). Podobno to jedna z lepszych chińszczyzn i tele na tym kablu działa super. Nic nie rozłącza".
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
slwkk
Posty: 130
Rejestracja: 06 sty 2021, 16:02
model samochodu: StingerMy22

Re: Rozłączanie android auto my22

Post autor: slwkk »

Soplus pisze: 21 sie 2022, 19:32 W moim przypadku zmiana kabla na certyfikowany pod Apple (MFI) pomogła. Pokombinuj z dobrymi kablami pod androida ( jak się okazuje przy Iphone Baseus to kupa).
Testuje inne kable, miałem właśnie krótki Baseus i się sypało, nie był kompatybilny z samsung s10e - potem po zabraniu go z auta zauważyłem, że po wpięciu do ładowarki samsunga telefon nie przełącza się nawet w fast charging. Aktualnie testuje green cell kabel i wydaje się ok, póki co nic nie rozłączało na trasie 2 x 1.5-2h + krótkie trasy po mieście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”