Akcesoria i dodatki do Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Grzegorz4
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2022, 15:21
model samochodu: Kia Sportage V / BL HEV 2WD / AE + / Lunar Silver
Lokalizacja: Wwa

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Grzegorz4 »

Black-end pisze: 15 sie 2022, 12:23 Zamawiał ktoś z Was oryginalne nakładki na progi (te nierdzewne)?
Ja kupiłem takie nakładki. Bardzo ładnie się prezentują. Dużo lepiej niż te co były plastikowe.
Black-end
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2021, 09:09
model samochodu: Sportage V 1.6 T-GDI 150KM L

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Black-end »

Grzegorz4 pisze: 16 sie 2022, 00:04
Ja kupiłem takie nakładki. Bardzo ładnie się prezentują. Dużo lepiej niż te co były plastikowe.
Dobrze przylegają do progu?
Bo chyba u mnie źle to przykleili... Od strony wnętrza samochodu ewidentnie jest szpara między nakładka, a spodem. I nakładka ugina się przy naciskaniu palcami. :(
Grzegorz4
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2022, 15:21
model samochodu: Kia Sportage V / BL HEV 2WD / AE + / Lunar Silver
Lokalizacja: Wwa

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Grzegorz4 »

Black-end pisze: 16 sie 2022, 06:35
Grzegorz4 pisze: 16 sie 2022, 00:04
Ja kupiłem takie nakładki. Bardzo ładnie się prezentują. Dużo lepiej niż te co były plastikowe.
Dobrze przylegają do progu?
Bo chyba u mnie źle to przykleili... Od strony wnętrza samochodu ewidentnie jest szpara między nakładka, a spodem. I nakładka ugina się przy naciskaniu palcami. :(
U mnie jest podobnie. Jak mocniej docisnę to sie lekko ugina od strony wnętrza.
Black-end
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2021, 09:09
model samochodu: Sportage V 1.6 T-GDI 150KM L

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Black-end »

Tam jest luka na dobry centymetr - pomiędzy blachą, a tym czarnym plastikiem pod spodem. Sprawdziłem zagiętym spinaczem.
Przecież tam będzie się brud zbierał :x
Porażka jakaś...
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Lunar GT »

nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: nagdob »

Lunar GT pisze: 01 wrz 2022, 01:04 Coś na piano black i na ekran
https://pl.aliexpress.com/item/10050046 ... 3on9SJ0MWm
Próbowałeś tego?
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Lunar GT »

Tylko na ekran, bo reszty jak zamawiałem to jeszcze nie mieli.
Na ekranie nie widać teraz tak bardzo odcisków palców, jest jakby mniej połyskliwy ale odbicia nie są wyeliminowane w całości. Nie jest idealnie ale jest lepiej niż bez.
Mam też taki organizer do podłokietnika.
https://pl.aliexpress.com/item/1005004118926969.html
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: nagdob »

Lunar GT pisze: 01 wrz 2022, 11:06 Tylko na ekran, bo reszty jak zamawiałem to jeszcze nie mieli.
Na ekranie nie widać teraz tak bardzo odcisków palców, jest jakby mniej połyskliwy ale odbicia nie są wyeliminowane w całości. Nie jest idealnie ale jest lepiej niż bez.
Mam też taki organizer do podłokietnika.
https://pl.aliexpress.com/item/1005004118926969.html
Jak wysoki jest ten organizer? I pasuje dobrze?
Osobiście na wyświetlacz nie daję niczego, to jest tafla szkła, którą bardzo łatwo utrzymać. I w zasadzie nie zauważam jakiś drażniących odbić czy coś w tym rodzaju. Wręcz przeciwnie super obraz w każdych warunkach. Ale pozostałe pianoblacki, zwłaszcza przy podłokietniku, to bym zabezpieczył. Tylko nikt na razie chyba tego nie robił tymi materiałami z Alie.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Lunar GT »

~5cm, pasuje dobrze.
Mnie wkurzały odciski palców, szczególnie widoczne na wyłączonym ekranie, a dodatkowo z ciekawości zamówiłem żeby przetestować.
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: PPPKRK »

1. Czy jest gdzieś link do tego organizera ale z szybszą dostawą z PL lub UE ?
2. Zamówiłem dywaniki w firmie EVA MATS - są rewelacyjne. Dodatkowo mają rzepy i wszystko trzyma się bardzo mocno, wraz z osłoną do tunelu.
Później wrzucę fotki. Wg. mnie wizualnie najlepiej dopasowane dywaniki jakie miałem. W porównaniu z tymi z salonu które dostałem ( oryginalne) są extra. PS: chętnie pozbędę się oryginalnych z logo GT line welur za symboliczną opłatą.
3. Ktoś poleci dobry bagażnik rowerowy na hak ( 2 rowery) ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”