Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

[/quote]


Mój był wyprodukowany w połowie stycznia a otrzymałem po majowce wiec od produkcji do odbioru minęło prawie 4 miesiące. Ogolnie mi tez mówiono ze transport szybciej pójdzie ale rzeczywistość co innego pokazuje. Będzie dobrze jak w tym roku dostaniesz. Bo wiadomo jak nasze urzędy działają na przełomie świat i sylwestra - w ogole
[/quote]

Wiem, zdaję sobie sprawę. Natomiast już przynajmniej coś ruszyło i jest perspektywa, że za te 3-4 miesiące dotrze :)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Od 1.08 2022 kolejna podwyżka która trochę łagodzi czas oczekiwania. Podobno produkcja z automatyczną skrzynią biegów wyraznie przyspieszyła 8-)
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

tomekjulia pisze: 09 sie 2022, 06:30 Od 1.08 2022 kolejna podwyżka która trochę łagodzi czas oczekiwania. Podobno produkcja z automatyczną skrzynią biegów wyraznie przyspieszyła 8-)
Dzień dobry :)
Każde pocieszenie umila czas oczekiwania.
A że ja zamówiłam autko w grudniu, to jeśli uda się i dostanę w tym roku, zmienię nick na szczęściara :D
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Biednemu to wiatr w oczy. Produkcja ruszyła, to zaś transport na terenie kraju kuleje. 😄
Zamówienie z listopada 2021, a odbiór będzie pierwszy kwartał 2023.
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Taka ciekawostka z gruby o Stonicu na FB.
Załączniki
IMG_20220814_193642.jpg
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Rozmawiałem ze sprzedawcami z kilku salonów gdzie potwierdzono taką sytuację . Problem w tym że jeśli jakiś element zamówienia brakuje ( kolor ,AEB itp) to auto nie trafi do produkcji. Jeden ze sprzedawców powiedział że w moim zamówieniu może być problem z pakietem AEB lub z kolorem sporty blue. Żeby było zabawniej to pakiet AEB można mieć dokładając przyciski do kierownicy. To jednak wiem jak już zamówiłem autko :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Dokładając przycisk na kierownicy to sobie można tempomat dołożyć z tego co wiem.

AEB to masz bardziej rozbudowany system który w przypadku 7dct ma więcej funkcji niż w manualu.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Masz rację przepraszam za pomyłkę. Fachowcem to ja nie jestem :lol: :lol: :lol: :lol: Przy okazji zapytam o przednie czujniki parkowania . Czy są w wersji M + AEB + SMT ? . Czy można jakoś je dołożyć ? 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Nie jestem teraz pewien, bo dawno temu zamawiałem samochód xD
Wydaje mi się, że właśnie w pakiecie AEB masz przednie czujniki.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Dzięki . Tak na marginesie dodam że chciałem się założyć ze sprzedawcą że mój samochód nie wejdzie do produkcji w sierpniu. Do zakładu nie doszło bo on także jest tego samego zdania :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”