Pomoc w znalezieniu części

forum użytkowników modelu Ceed
adi8406
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2022, 21:26
model samochodu: Ceed

Pomoc w znalezieniu części

Post autor: adi8406 »

Witam na wstępie chciał bym przeprosić jeśli coś będzie nie tak jestem lajikiem jeśli chodzi o fora dziękuję za wyrozumiałość i przepraszamy za błędy jeśli będą .
Jeśli chodzi o mój problem posiadam kia cee'd 2014r 1.6 gdi silnik niestety odmówił posłuszeństwa chcąc oszczędzić wymontowalem go sam podczas demontażu uszkodziłem nie wiem jak to nazwać zawleczkę uszczelniacz przy wężu prowadzonym paliwo do pompy czy miał tak ktoś ewentualnie jakiś patent na to
adi8406
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2022, 21:26
model samochodu: Ceed

Re: Pomoc w znalezieniu części

Post autor: adi8406 »

adi8406 pisze: 06 sie 2022, 21:34 Witam na wstępie chciał bym przeprosić jeśli coś będzie nie tak jestem lajikiem jeśli chodzi o fora dziękuję za wyrozumiałość i przepraszamy za błędy jeśli będą .
Jeśli chodzi o mój problem posiadam kia cee'd 2014r 1.6 gdi silnik niestety odmówił posłuszeństwa chcąc oszczędzić wymontowalem go sam podczas demontażu uszkodziłem nie wiem jak to nazwać zawleczkę uszczelniacz przy wężu prowadzonym paliwo do pompy czy miał tak ktoś ewentualnie jakiś patent na to ewentualnie gdzie można by było szukać takiego zabezpieczenia spinki?
Załączniki
Zaznaczony element
Zaznaczony element
MarRa
Posty: 279
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Pomoc w znalezieniu części

Post autor: MarRa »

Moja odpowiedź będzie mało oryginalna, ale każdą część na podstawie numeru Vin powinno Ci sprowadzić ASO.
adi8406
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2022, 21:26
model samochodu: Ceed

Re: Pomoc w znalezieniu części

Post autor: adi8406 »

Faktycznie pomocne jeśli chodzi o service to tylko i wyłącznie komplet z wężem koszt około 500zl myślałem może że ktoś opatentował to jak by Mona było obejść zastąpić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”