Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

forum użytkowników modelu ProCeed
Marek3003
Posty: 579
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

Post autor: Marek3003 »

Moim zdaniem ten temat a szczególnie niektóre odpowiedzi Kolegów na temat gwarancji i rekojmi jakie przysługują nam po zakupie nowego samochodu powinno się umieścić w dziale … koniecznie przeczytaj przed zakupem nowego samochodu. No chyba wymienią wyświetlacze na nowe tylko jest pytanie jak długo to potrwa? P. S. demontaż jest prosty
https://m.youtube.com/watch?v=oOieuy3VuPg
Izusek
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2021, 06:25
model samochodu: Astra K

Re: Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

Post autor: Izusek »

marcin2 pisze: 14 lut 2022, 20:01 Witam. I jak sie zakończyła historia wyświetlacza ? jaka przyczyna ? Wlasnie dzisiaj i mi zgasł całkowicie przy przebiegu 4900km. Ktos cos podpowie ?
Muszę czekać przynajmniej do maja czyli 4 miesiące na te chwilę. Tobie ile kazali czekać?
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

Post autor: shider »

Izusek pisze: 01 mar 2022, 15:26 Muszę czekać przynajmniej do maja czyli 4 miesiące na te chwilę. Tobie ile kazali czekać?
A powiedz proszę czy jeździsz dalej samochodem z niesprawnym wyświetlaczem, dostałeś samochod zastępczy, czy Kia zostawiła Cię na lodzie?
Izusek
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2021, 06:25
model samochodu: Astra K

Re: Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

Post autor: Izusek »

shider pisze: 01 mar 2022, 17:59
Izusek pisze: 01 mar 2022, 15:26 Muszę czekać przynajmniej do maja czyli 4 miesiące na te chwilę. Tobie ile kazali czekać?
A powiedz proszę czy jeździsz dalej samochodem z niesprawnym wyświetlaczem, dostałeś samochod zastępczy, czy Kia zostawiła Cię na lodzie?
Musialem walczyć bo na początku bralem na swój koszt ale w końcu dostałem zastępczy ale co z tego, on w tej sytuacji mi się należał bo auto się nie popsuło po pół roku tylko 30 min po wyjechaniu z salonu. Miało być czekanie max do 6 tyg tak mnie zapewnił kierownik i dyrektor i tylko dlatego zgodziłem się na auto zastępcze i nie kierowanie sprawy do sądu. A tu kolejne 4 albo i 5 miesięcy.
fuTer
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2022, 00:06
model samochodu: Kia Sportage V L 1.6 150km, manual

Re: Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

Post autor: fuTer »

Witam, dziś u mnie przy przebiegu 4700km zgasł wyświetlacz od info rozrywki. Samochód Kia Sportage V gen. wersja L. Jakieś rady? Jak u Was to rozwiązano?
Marek3003
Posty: 579
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Wyświetlacz/ główny ekran nie działa

Post autor: Marek3003 »

Proponuje byś przeczytał na forum ogólnym temat Kiaszrot. Będziesz miał pełny ogląd sytuacji jeśli chodzi o wymianę wyświetlacza do tego zobaczysz jak ludzie potrafią się pięknie obrzucać błotem 😀
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”