Alkomaty

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Alkomaty

Post autor: wojtunio »

Waszym zdaniem alkomat taki użytkowany w domu może podawać wiarygodne wyniki porównywalne z takim policyjnym??
porkida

Re: Alkomaty

Post autor: porkida »

za 1500zł w góre kupisz dobry !
Tomiszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:07
model samochodu: Venga

Re: Alkomaty

Post autor: Tomiszek »

Bez przesady z tą kwotą, nie wiem czy "policyjne" nawet tyle kosztują:) Jak alkomat ma czujnik elektrochemiczny i właściciel umie się nim posługiwać to spokojnie można takiemu sprzętowi zaufać. Ja na własny użytek kupiłem sobie jakiś czas temu Alkohita X8 i nie narzekam. Nawet parę razy miałem możliwość porównać wyniki z policyjnymi "zółtkami". Wyniki zawsze takie same 0.00.
gilesio

Re: Alkomaty

Post autor: gilesio »

taki alkomat nigdy nie będzie taki jak policyjny !
Tomiszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:07
model samochodu: Venga

Re: Alkomaty

Post autor: Tomiszek »

Masz rację. Będzie lepszy. Po pierwsze bo zawsze będzie pod ręką. Po drugie jak właściciel będzie o niego dbał i odpowiednio przechowywał to podziała naprawdę długo.
parias

Re: Alkomaty

Post autor: parias »

A czy ktoś z was spotkał się z jednorazowymi alkomatami?
Tomiszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:07
model samochodu: Venga

Re: Alkomaty

Post autor: Tomiszek »

Kilka razy zdarzyło mi się z nich korzystać. Tylko tam nie uświadczysz dokładnego wyniku, a zabarwienie się substancji znajdującej się w próbniku. Pokaże po prostu czy mieścisz się w limicie czy nie. Tylko musisz uważać, żeby alkomat taki był odpowiednio przechowywany, sprawdzić datę ważności itp. Ja jednak jak miałbym zawierzyć to raczej alkomatom elektrochemicznym. Zbyt wiele może od tego zależeć.
Razor

Re: Alkomaty

Post autor: Razor »

Na alkomatach nie ma co oszczędzać. Jeśli zależy komuś na poprawnych wynikach badania trzeźwości, to czasami warto zapłacić nieco więcej za taki sprzęt.
depis

Re: Alkomaty

Post autor: depis »

nie ma to jak kupic alkomat za 1k i nie dziala ...
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Re: Alkomaty

Post autor: wojtunio »

każde urządzenie ma gwarancję więc jak nie działa to można reklamować.
czytałem troszkę o alkomatach alkohita. Warte uwagi. Jeden z nich nawet wygrał test w gazecie Motor. A wyniki podawał podobne z policyjnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”