Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

Ma to sens. Spojrzcie na te auta na konfigurator. Nie mozna już zamowic diesla czy automatu, wiec pewnie to o ta grupe klientow chodzi.
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Soplus »

W zeszłym roku identyczna sytuacja była w grupie VAG, do mojej firmy przyszło pismo "Sorry Batory"....
Alergos
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2022, 19:13
model samochodu: SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Alergos »

Czy któryś z was kontakt się bezpośrednio z Kia Polska z próba ustalenia terminu odbioru bądź jakiejkolwiek informacji? Jeżeli tak to czy przyniosło to jakiś efekt, padła jakaś konkretna informacja?
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

kilka osob próbowało, ja rowniez, kazdy dostał ta sama odp ze nic nie wiadomo i dadzą znać jak cos sie dowiedza czyli nic
adasko
Posty: 77
Rejestracja: 15 lis 2021, 00:36
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: adasko »

Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną Pański pojazd nie trafił jeszcze na linie produkcyjną, jeżeli w systemie pojawi się data planowanej produkcji będzie możliwe oszacowanie przybliżonego terminu dostarczenia pojazdu.

Pańskie zamówienie będzie monitorowane, jeżeli pojawi się data produkcji poinformujemy Pana o tym fakcie.

Z wyrazami szacunku,
LowMan
Posty: 39
Rejestracja: 21 sty 2022, 13:20

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: LowMan »

Alergos pisze: 19 maja 2022, 23:15 Czy któryś z was kontakt się bezpośrednio z Kia Polska z próba ustalenia terminu odbioru bądź jakiejkolwiek informacji? Jeżeli tak to czy przyniosło to jakiś efekt, padła jakaś konkretna informacja?
Nie rozumiem czego oczekujecie.

Kia Polska kupuje samochody od Kia jak ta im je łaskawie wyprodukuje i sprzeda.
Dopóki tego nie ma to Kia Polska nic nie wie. Dzwonienie, czy pisanie do nich mija się z celem - oni do momentu pojawienia się VINu i dat w systemie nic nie wiedzą.
dangor
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2022, 14:57

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: dangor »

A co oznacza status "Przed nadaniem numeru VIN"

Samochód jest wyprodukowany, w produkcji, czeka na produkcję. Jak to waszym zdaniem można zrozumieć?
LowMan
Posty: 39
Rejestracja: 21 sty 2022, 13:20

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: LowMan »

A skąd masz taki status?
Bo ja takiego nie widziałem. Zakładałbym więc pesymistycznie, że jeszcze nie został wyprodukowany, a czy jest już zlecony na linię - nie wiadomo.
Kostia19
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2022, 06:54
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Kostia19 »

Witam. Mam pytanie. Wczoraj auto dopłynęło do portu Koper w Słowenii ile czasu trwa transport do Polski???
Kilometr
Posty: 53
Rejestracja: 12 gru 2021, 21:45
model samochodu: Kia Rio

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Kilometr »

Kostia19 pisze: 21 maja 2022, 13:45 Witam. Mam pytanie. Wczoraj auto dopłynęło do portu Koper w Słowenii ile czasu trwa transport do Polski???
w ekstremalnych porywach max 2 miesiące, pytanie zadawane dziesiątki razy i odpowiedź też była dziesiątki razy na innych tematach. W wyszukiwarkę forum wpisz słowo koper i wszystkiego się dowiesz że szczegółami
Kia Rio M 1.0 T-GDI 7-DCT + Most Yellow + AEB + SMT

Zamówienie 27.09.2021
Info o wyprodukowaniu 29.07.2022
13.10.2022 info ze samochód jest w salonie na placu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”