Kia Sedona 2016 3.3V6

mikun
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 18:39
model samochodu: Kia Sedona EX 3.3V6 GDI 2016 biała perła
Lokalizacja: Poznań

Kia Sedona 2016 3.3V6

Post autor: mikun »

Witam serdecznie.

Wypada się przywitać więc to czynię. Miło mi zostać użytkownikiem forum KIA. Przesiadłem się z opla omegi kombi 2.5V6 w którym zabrało mi miejsca. Kupiłem Kia Sedona (u nas Canival) biała perła, w którym się zakochałem od pierwszego wejrzenia. Gdyby ktoś "zachorował" na to auto służę pomocą.

Obrazek
lukaszw
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:56
model samochodu: Sedona / Carnival

Re: Kia Sedona 2016 3.3V6

Post autor: lukaszw »

Dzień dobry
Również choruję na ten samochód odkąd go zobaczyłem w Australii. Jak można kupić taki samochód w Polsce?
Może Pan pomóc.
Pozdrawiam,
Łukasz
mikun
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 18:39
model samochodu: Kia Sedona EX 3.3V6 GDI 2016 biała perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Kia Sedona 2016 3.3V6

Post autor: mikun »

Witam !!!

Przepraszam, że teraz odpisuję ale nie wchodziłem tu dawno, na maila też nie dostałem informacji o odpowiedzi... auto lepiej szukać w USA.W Polsce jeśli są, mają kiepskie wyposażenie (L i LX) Jest dużo firm sprawdzonych, które zadbają o to żeby było to auto dobre, z małymi uszkodzeniami (bo tylko takie warto sprowadzać z Ameryki). Jeśli chcesz, napisz do mnie PW to podam Tobie namiary na mojego importera, który ma ludzi w USA i Kanadzie i załatwia też części. Ma też swojego lakiernika i blacharza tu w Polsce, który bardzo dobrze robi swoją robotę, ja jestem bardzo zadowolony.

W Australii zauważyłem, że królują diesle 2.2CRDI w USA tylko benzyna 3.3V6 GDI. Jeżdżę sedoną już ponad rok i tylko same pozytywy o niej mam. Jak masz jakieś pytania to dawaj :)
lukilodz83
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2022, 18:08
model samochodu: Sorento III

Re: Kia Sedona 2016 3.3V6

Post autor: lukilodz83 »

Cześć,

Pięknie wygląda ta Sedona. Kawał auta. Mogę zapytać o trzy rzeczy:

Jak poszło z pierwszym przeglądem do rejestracji? Co musiałeś zmienić, zrobić, przerobić?

Gdzie ubezpieczasz? Mam oferty z Warty, Compensy, Generali, ale jestem ciekaw gdzie jeszcze można się zwrócić?

Jak wychodzi ci spalanie? Też mam 3.3 w Sorento, ale jeszcze jest w naprawie i jestem ciekaw na co się nastawić? Jaki olej i w jakiej ilości wlewasz? Wiem, że te dane mogę znaleźć przez Googla , ale ty to masz z praktycznego punktu widzenia.

Dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE SAMOCHODY”