Wybór bagażnika dachowego

forum użytkowników Kia Stonic
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: camelleon »

Rxx pisze: 20 wrz 2020, 19:48 Ja używam z firmy Aguri i jestem bardzo zadowolony. Belki są płaskie i przez to jest cichy. Jest też możliwość mocowania za pomocą zaczepów typu T. Po wpisaniu w wyszukiwarce Allegro frazy" aguri kia stonic " wyświetli się oferta. Koszt ok 370.zł. Przetestowany na wypady z 3 rowerkami😁
tez mam i jezdzielm i z rowerami i z boxem i .. narty zimą potestuję...
Mess with the best
Die like the rest
dziabi3
Posty: 174
Rejestracja: 02 lip 2018, 00:05
model samochodu: Stonic 1.4 MPI

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: dziabi3 »

Ja ostatnio przerabiałem temat bagażnika w stonicu i najtaniej chyba jest kupić oryginalny Kia za 750zl.
Jedyny problem w tym że Stonic jest garbaty i belki nie leżą w płaszczyźnie. Ja rozwiązałem problem drukując podkładki z petg.
Wiozłem 3 rowery na belkach montblanc v2 i było super.
Rxx
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:44
model samochodu: Stonic

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: Rxx »

Po co płacić w serwisie takie pieniądze (750 zł) jak kupujesz na allegro taki sam (Aguri 370 zł) za praktycznie połowę ceny 😂 Ale jak to mówią kto bogatemu zabroni🤔
Rosewod17
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2020, 22:16
model samochodu: Kia Stonic 1.0 T-GDI 7DCT 120 KM

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: Rosewod17 »

Witam szykuje się na zakup thule motion xt, nie wiem tylko czy rozmiar M czy L, ma ktoś może takowy zamontowany u siebie w stonce?
grojek83
Posty: 70
Rejestracja: 04 paź 2019, 20:03
model samochodu: KIA STONIC

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: grojek83 »

Box dachowy Modula Ciao 340 140x80x44 cm czarny, mam taki,nie mogę dodać zdjęcia bo plik za duży na auto pasuje idealnie
grojek83
Posty: 70
Rejestracja: 04 paź 2019, 20:03
model samochodu: KIA STONIC

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: grojek83 »

Zdjęcia mogę podrzucić na email jak by ktoś był zainteresowany
Rosewod17
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2020, 22:16
model samochodu: Kia Stonic 1.0 T-GDI 7DCT 120 KM

Re: Wybór bagażnika dachowego

Post autor: Rosewod17 »

Zakupione, zamontowane, thule motion xt m oraz wingbar edge, pasuje, ale przy maxymalnym przesunięciu do przodu (faktycznie antena przeszkadza w dosunieciu na max do tyłu, plus zauwazylem, ze musi mieć z 1 cm luzu, box nie jest sztywny i moze pracować przy jeździe więc jeśli będzie na styk z antena moga się ocierać). Przy 120 km/h dosc slyszalny pęd powietrza, najbardziej optymalana max predkosc 100-110, przy nizszych predkosciach zaleznie jak wieje wiatr. Zobaczymy jak się będzie sprawować, aczkolwiek pierwsze wrażenia z jakości i wykonania mega. Jeśli ktoś zainteresowany wyślę zdj na mail.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”