Akcja serwisowa KIA /samoczynny pożar

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
Cougarr84
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2021, 14:24
model samochodu: Optima IV

Akcja serwisowa KIA /samoczynny pożar

Post autor: Cougarr84 »

Od niedawna posiadam Optime z USA, auto mega fajne. Jednak w sieci natknąłem sie na informację dot. samoczynnych pożarów auta. Czy ktoś wie jakie silniki / wyposażenie / rocznik może powodować ww usterkę?
Czy jest opcja zgłosić sie do ASO aby to sprawdzili?
🖖 Pozdrawiam
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Akcja serwisowa KIA /samoczynny pożar

Post autor: Grundi »

Kolego, a próbowałeś googlać ten temat? czy poszedłeś na łatwiznę żeby ktoś z forum zrobił to za Ciebie i podał info na tacy,

Drugi link w google odpowiada na wszystkie Twoje pytania, a nawet i więcej pytań :-)
Awatar użytkownika
Sajmonista
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2021, 10:27
model samochodu: Kia Ceed II 1.6 GDI 2014 - petrol

Re: Akcja serwisowa KIA /samoczynny pożar

Post autor: Sajmonista »

ale po co te zlosliwosci kolego?? i zniechecanie innych do wchodzenia tutaj?? Po to jest forum.
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Akcja serwisowa KIA /samoczynny pożar

Post autor: Grundi »

Kolego, na prawdę uważasz ze forum jest po to żeby rzucić temat ( bez wyszukania informacji) i czekać a ktoś za Ciebie je znajdzie i poda je Tobie na gotowo?

Byłem świecie przekonany ze forum jest od pomocy a wyręczanie jest czymś zupełnie innym.

Jeżeli mój post miałby zniechęcić „leniwca” któremu nie chciało się wpisać hasła „ Akcja serwisowa kia pożary” w popularnej wyszukiwarce tylko wolał rzucić temat „słyszałem ze było powiecie coś więcej, to o ile jestem na tyle władny to chętnie bym ro zrobił. Zaczął zniechęca i motywować leniuchów do odrobiny własnej inicjatywy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”