METROPOLIS RENT - wypożyczalnia samochodów z Łodzi

Ogłoszenia usług i inne wątki ogłoszeniowe, niezwiązane z powyższymi działami.
BernardLenartowicz

METROPOLIS RENT - wypożyczalnia samochodów z Łodzi

Post autor: BernardLenartowicz »

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i nowatorsko działającej wypożyczalni samochodowej, to serdecznie zapraszamy, do zapoznania się z ofertą firmy METROPOLIS RENT.
Wypożyczalnia obsługuje zarówno Klimtów indywidualnych jak i firmy czy przedsiębiorstwa. Ceniąc sobie cykliczną i stałą współpracę, wprowadziliśmy do pakietu swoich usług tak zwany wynajem długoterminowy Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które szukają pojazdu na dłuższy okres, jak i dla takich, które szukają alternatywnej oferty w stosunku do opcji zakupu czy leasingu auta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Dane Kontaktowe

Wypożyczalnia samochodów METROPOLIS
ul. Jaracza 108 90-244 Łódź
42-663-87-71
516-037-863
Artjoms

Re: METROPOLIS RENT - wypożyczalnia samochodów z Łodzi

Post autor: Artjoms »

Jakiś czas temu korzystałem z wynajmu długoterminowego. Średnio byłem zadowolony. Może dlatego, że spodziewałem się niższych stawek? Nie wiem, ale mimo wszystko jest t droga inwestycja.
Skoczer
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2016, 09:48
model samochodu: KIA RIO
Lokalizacja: Myszków

Re: METROPOLIS RENT - wypożyczalnia samochodów z Łodzi

Post autor: Skoczer »

Dla Mnie wypożyczalnie samochodowe są swego rodzaju firmami, które dostarczają coraz to bardziej zróżnicowany produkt. Ja prowadzę działalność typu mechanika samochodowa. Sam też prowadzę szkolenia związane z chip tuningiem. Dlatego dość dobrze znam tę branżę, gdyż wielu moich Klientów są to właśnie właściciele czy pracownicy firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi / Inne”