Tapicerka i stuki

forum użytkowników Kia Stonic
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Tapicerka i stuki

Post autor: waldi1906 »

Witam dzisiaj żona przypadkiem zauważyła że na tylnej belce są żółte plamy po obu stronach[ jak otworzysz klapę tylną i jest łączenie dwóch tapicerek to górna tapicerka jest żółta.] A na dodatek coś stuka z tyłu auta na nierównościach ] wszystko wyciągnięte z bagażnika i niby plastiki sztywne .Zobaczcie u siebie na tę tapicerkę.
andrzej0214
Posty: 107
Rejestracja: 24 sie 2019, 07:09
model samochodu: stonic

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: andrzej0214 »

Strzel fotę, będziem szukać.
grojek83
Posty: 70
Rejestracja: 04 paź 2019, 20:03
model samochodu: KIA STONIC

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: grojek83 »

U mnie były stuki tylnej klapy auto było półtora dnia w ASO i wyregulowali,też wyciągałem wszystko z bagażnika i dalej stukało,u szwagra w stonce kupionej w Irlandii klapa napierdxirla nie samowice wybiera się do ASO bo uszy więdną
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: waldi1906 »

za stuki dzięki za info
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: jacek1 »

Sprawdzę jutro u siebie i dam Ci znać .
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: waldi1906 »

wysłałem koledze fotki ,mówi że to mogą być zacieki,może tak być , stuki z tyłu [ jak ktoś napisał że to klapa ] może uszczelka teraz nie trzyma .Mam termin w serwisie dopiero na 6 sierpnia, napiszę co i jak .Albo niech piorą albo wymiana tapicerki.
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: waldi1906 »

Witam stuki ustały [ okazało się że to tylny prawy fotel, jak im zgłosiłem od razu wiedzieli nie pierwsza taka sytuacja ] a co do plam zrobiono fotki wyślą do Warszawy ale gość mi mówi że może być problem bo powiedzą że coś przewoziłem ale będąc w salonie zajrzałem do dwóch innych Stoników i w jednym też jest plama i gościu zmiękł ,to jest argument do wymiany podsufitki .Zobaczymy co odpowiedzą ,czas mają 30 dni .
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Tapicerka i stuki

Post autor: waldi1906 »

Po przebojach w serwisie ,zadzwoniłem do Warszawy ,powiedziano mi abym wysłał maila z fotkami tych plam ,tak zrobiłem ,na drugi dzień tel z serwisu reklamacja uznana ,wymiana podsufitki.Zobaczcie i siebie czy te plamy wam nie wychodzą, u mnie pojawiły się po tegorocznych upałach [ to może być wina kleju ,tak kumpel miał w seacie ale to tylko moje przypuszczenie ].Pisałem już że i w salonie w nowym autku też takie plamy znalazłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”