Ustawienia przy "starym" ekranie

forum użytkowników Kia Stonic
RGwwa
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2019, 22:44
model samochodu: Kia Stonic L - 1.4

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: RGwwa »

Kupiłem używaną kierownice na allegro, przełożyłem przyciski sam - 20 min roboty. Wszystko działa idealnie. Właśnie pokonałem trasę z PL do Portugalii i bez tempomatu było by o wiele ciężej. Dzięki wszystkim za wskazówki i instrukcje!
Rafal
Posty: 25
Rejestracja: 06 lip 2018, 18:33
model samochodu: stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: Rafal »

szymciooo84 pisze: 30 lis 2019, 23:13
szymciooo84 pisze: 24 lis 2019, 14:21
RGwwa pisze: 21 lis 2019, 16:13 Dzięki wielkie za info! Tydzień temu odebrałem stonica z salonu i nie chciałem wymieniać nowej kierownicy na taką z tempomatem, ale używanej... nie wpadłem na pomysł, że można kupić całą kierownic i wymienić tylko przełączniki :lol:

W ASO bez problemu mi je zamontują? Ewentualnie gdybym chciał sam przy tym podłubać, w kwestii gwarancji nikt się nie będzie tego czepiał? (wiem, że temat już wałkowany wcześniej, ale wole się upewnić)

Pozdr!
No własnie jak ten przycisk zamontować? jeszcze się nie przymierzałem. Tam z tyłu przy tych przyciskach widzę jest otwór wiec będę próbował gwiazką.
No i lipa odkręciłem śrubkę i przycisk nie wyszedł. Jest jakiś filmik jak rozkręcić kierownice? :D
No i co, pasuje ten przycisk od rio? Udalo sie wymienic?dziala?
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: szymciooo84 »

Tak wczoraj mi mechanik wymienil i tempomat dziala jak tralalal. Jakoś plastiku spoko ciut jaskrawszy w nocy w podswietleniu ale dla laika to niezauważalne. Pozdro
Rafal
Posty: 25
Rejestracja: 06 lip 2018, 18:33
model samochodu: stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: Rafal »

A zegary masz supervision czy zwykle? U mnie sa zwykle i nie wiem ktora wersje przycisków zamowic
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: szymciooo84 »

Zwykłe
kamyk
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:33
model samochodu: Stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: kamyk »

Ja zamówiłem takie przyciski z Aliexpress, niedawno do mnie dotarły. W weekend będę wymieniał, zobaczymy czy będą działać ;) Wolałem zamówić przyciski bez "góra/dół" po lewej stronie, bo i tak ten przycisk by nie działał przy zwykłym wyświetlaczu.
Załączniki
tempomat-stonic.jpg
tempomat-stonic.jpg (97.77 KiB) Przejrzano 1883 razy
Hektor
Posty: 13
Rejestracja: 15 gru 2019, 13:26
model samochodu: Kia stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: Hektor »

kamyk pisze: 20 gru 2019, 11:19 Ja zamówiłem takie przyciski z Aliexpress, niedawno do mnie dotarły. W weekend będę wymieniał, zobaczymy czy będą działać ;) Wolałem zamówić przyciski bez "góra/dół" po lewej stronie, bo i tak ten przycisk by nie działał przy zwykłym wyświetlaczu.
Witam,
Zamierzam kupić takie przyciski jakie masz na zdjęciu jest jeszcze opcja góra/dół tak jak pisałeś tylko nie wiem do czego to służy mam zwykłe zegary?
Pozdrawiam
kamyk
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:33
model samochodu: Stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: kamyk »

Hektor pisze: 20 gru 2019, 18:31
kamyk pisze: 20 gru 2019, 11:19 Ja zamówiłem takie przyciski z Aliexpress, niedawno do mnie dotarły. W weekend będę wymieniał, zobaczymy czy będą działać ;) Wolałem zamówić przyciski bez "góra/dół" po lewej stronie, bo i tak ten przycisk by nie działał przy zwykłym wyświetlaczu.
Witam,
Zamierzam kupić takie przyciski jakie masz na zdjęciu jest jeszcze opcja góra/dół tak jak pisałeś tylko nie wiem do czego to służy mam zwykłe zegary?
Pozdrawiam
To dodatkowe góra/dół jest wykorzystywane w zegarach Supervision, służą do przechodzenia po menu :) W zwykłych zegarach nie działają.
Hektor
Posty: 13
Rejestracja: 15 gru 2019, 13:26
model samochodu: Kia stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: Hektor »

Przewód połączeniowy będzie potrzebny bo nie jest w komplecie należy do zamówić osobno
cekaj
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:27
model samochodu: Stonic

Re: Ustawienia przy "starym" ekranie

Post autor: cekaj »

kamyk pisze: 20 gru 2019, 11:19 W weekend będę wymieniał, zobaczymy czy będą działać
Może wrzuć jakiś filmik z wymiany , przyda się innym jak będą chcieli wymieniać.
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy KIA-nek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”