Światła full LED

forum użytkowników modelu Optima
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Światła full LED

Post autor: kon »

Niebieski ceed 1.4 w wersji S? (końcówka rejestracji chyba RC)
Jest OK ;)
Eryk93
Posty: 392
Rejestracja: 26 mar 2019, 11:57

Re: Światła full LED

Post autor: Eryk93 »

Dostałem ceeda z przebiegiem 12km prosto z lawety, ciemny grafit
Adam K.
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:35
model samochodu: Kia optima

Re: Światła full LED

Post autor: Adam K. »

Moje swiatła ledowe w optimie też tragedia mam ją krótko ale jeżdżąc dużo wokół komina nie dostrzegłem tak tego. Ale w ostatnią sobotę wracałem z Włocławka do Konina i jadąc bocznymi gdzie nie ma nawet lini to była jakaś masakra widoczność kawałek przed autem, za to długie gdzieś świeciły nie koniecznie na drogę naprawdę trzeba być czujnym żeby jakiegoś rowerzysty nie potrącić. Pojechałem dzisiaj do serwisu i mówią że ledowych się nie reguluje a na diagnostyce sprawdzili i ich przyrząd do sprawdzania ustawień swiatła pokazuje że jest wszystko ok. Wspomniałem o tych ustawieniach w kompie i bardzo miły Pan z obsługi powiedział że jutro będzie elektryk to z chęcią spróbują, bo nigdy jeszcze nikt nie narzekał u nich na swiatła w optimia. Więc jutro chwila prawdy bo jest masakra jak na auto za tyle pieniędzy.
HubertC
Posty: 127
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:06
model samochodu: Kia optima

Re: Światła full LED

Post autor: HubertC »

To czekamy do jutra.
Adam K.
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:35
model samochodu: Kia optima

Re: Światła full LED

Post autor: Adam K. »

O 14:30 zaczynamy, na pewno poinformuje szanowne grono o efektach 👍
Eryk93
Posty: 392
Rejestracja: 26 mar 2019, 11:57

Re: Światła full LED

Post autor: Eryk93 »

Adam K. pisze: 16 paź 2019, 19:03 bo nigdy jeszcze nikt nie narzekał u nich na swiatła w optimie
wydrukuj temu miłemu Panu 32 strony tego tematu i rzuć na stół. Nie cierpię takiego pierd***nia, serwisy dobrze wiedzą, że jest problem, więc niech nie pieprzy
HubertC
Posty: 127
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:06
model samochodu: Kia optima

Re: Światła full LED

Post autor: HubertC »

To prawda, że udają że nie wiedzą o tym problemie. I to jest najgorsze. Robią z ludzi idiotów.
Adam K.
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:35
model samochodu: Kia optima

Re: Światła full LED

Post autor: Adam K. »

Mam nadzieję tylko że pomogą z problemem, tylko nawet jak w komputerze przestawia to jeszcze gdzieś kolega pisał że ręcznie trzeba doregulować lampy, tylko jak skoro twierdzą że tych lamp się nie reguluje
granite
Posty: 128
Rejestracja: 15 lut 2019, 19:24
model samochodu: optima św 2019, 1.6 GDI gt-line, "full"

Re: Światła full LED

Post autor: granite »

Dzwoniłem do dwóch ASO w Warszawie i "pierwsze słyszę, nikt nam tego nie zgłaszał".
Potem telefon na ul. Morelową i tam już inna gatka.
W poniedziałek do nich jadę. Dam potem znać...
Optima SW (MY19) 1.6 GDI GT- Line, tzw. FULL
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Światła full LED

Post autor: kon »

Adam K. pisze: 16 paź 2019, 21:52 Mam nadzieję tylko że pomogą z problemem, tylko nawet jak w komputerze przestawia to jeszcze gdzieś kolega pisał że ręcznie trzeba doregulować lampy, tylko jak skoro twierdzą że tych lamp się nie reguluje
Normalnie się reguluje Góra/dół prawo/lewo jak w każdym samochodzie. Jest nawet opisane w instrukcji obsługi.
Wg opisu z zagranicznych forów, po przedstawieniu typu oświetlenia w komputerze, konieczna jest regulacja mechaniczna (obniżenie) świateł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”