Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

forum użytkowników Kia Stinger
Stinger19
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GTLine 2019

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: Stinger19 »

Odstawiłem auto. Z informacji jakie dostałem to podobno ASO ma wykonywać wszystkie testy i polecenia centrali a centrala będzie analizować te dane i decydować. Mają też sprawdzać sondami tłoki itd. Podobno sporo mają roboty więc potrzebują ok tygodnia.
Awatar użytkownika
Gifter
Posty: 311
Rejestracja: 16 paź 2018, 21:36

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: Gifter »

Ja pierd... ale psychotechniki... kurde dlaczego to czytam i nie wierze w to co oni Ci mówią.
Poproś o wszystko to co zrobią żeby wydrukowali Ci kopię? Testy, sprawdzenie sondami - wyniki/notatki technika.
Czuje że Cie brzydko mówiąc zbywają żeby kupić trochę czasu bo może auto zacznie działać.
Ciekawe czy mają wykresy i testy pompy paliwa...

Dzięki za update. Oby usunęli usterkę...
soon Kia XXX :D :mrgreen:
cajar
Posty: 19
Rejestracja: 01 sie 2018, 11:59

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: cajar »

Dokładnie. Wygląda na to, że Cię zbywają. Tutaj trzeba konkretnych działań, a nie zapewnień.
mankiet
Posty: 32
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:51
model samochodu: Sportage,Stinger,Sorento

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: mankiet »

Nie ma opcji "na zbywanie nas" - jest nas więcej ja też czekam i czekam..to już ponad miesiąc i telefonu od nich nie mam.Samo się raczej nie naprawi,u mnie zaczyna się to pogłębiać - już na 2 i 3 biegu mam takie objawy.
Stinger19
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GTLine 2019

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: Stinger19 »

mankiet pisze: 12 lip 2019, 11:08 Nie ma opcji "na zbywanie nas" - jest nas więcej ja też czekam i czekam..to już ponad miesiąc i telefonu od nich nie mam.Samo się raczej nie naprawi,u mnie zaczyna się to pogłębiać - już na 2 i 3 biegu mam takie objawy.
A jak u Ciebie ze spalaniem? Jaka srednia na trasie i w mieście?
Stinger19
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GTLine 2019

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: Stinger19 »

Gifter pisze: 11 lip 2019, 13:15 Ja pierd... ale psychotechniki... kurde dlaczego to czytam i nie wierze w to co oni Ci mówią.
Poproś o wszystko to co zrobią żeby wydrukowali Ci kopię? Testy, sprawdzenie sondami - wyniki/notatki technika.
Czuje że Cie brzydko mówiąc zbywają żeby kupić trochę czasu bo może auto zacznie działać.
Ciekawe czy mają wykresy i testy pompy paliwa...

Dzięki za update. Oby usunęli usterkę...
Do tej pory widziałem wszystkie wykresy a propo pompy, sondy lambda itp. Oraz zdjecia. Także dokumentacja jest. Zobaczymy co będzie teraz.
Awatar użytkownika
Gifter
Posty: 311
Rejestracja: 16 paź 2018, 21:36

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: Gifter »

Wrzucisz je?
soon Kia XXX :D :mrgreen:
Stinger19
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GTLine 2019

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: Stinger19 »

Widzialem ale nie otrzymałem :) jak teraz nic nie znajdą to postaram sie o kopię.
mankiet
Posty: 32
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:51
model samochodu: Sportage,Stinger,Sorento

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: mankiet »

Stinger19 pisze: 12 lip 2019, 13:58
mankiet pisze: 12 lip 2019, 11:08 Nie ma opcji "na zbywanie nas" - jest nas więcej ja też czekam i czekam..to już ponad miesiąc i telefonu od nich nie mam.Samo się raczej nie naprawi,u mnie zaczyna się to pogłębiać - już na 2 i 3 biegu mam takie objawy.
A jak u Ciebie ze spalaniem? Jaka srednia na trasie i w mieście?
około 11,5 litra i tak mniej więcej od początku mam od zakupu,więc spalanie się nie zmieniło
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Stinger 2.0 255KM dziwne drżenie przy przyspieszaniu.

Post autor: michal84 »

Jeszcze tak mi przychodzi do głowy całkowicie luźna myśl... Może problem dławienia przy delikatnym przyspieszaniu to wina LSPI ?

Niestety nowe oleje które powstały przeciw temu zjawisku w ostatnich latach nie mają napisanej normy do naszego silnika (chodź parametry pokrywają się z normą C2, poza dodatkami gaszącymi i mniejsza ilością wapnia które są niezbędne do eliminacji niechcianych detonacji)..gwaranta nie będzie to interesować bo jednak na opakowaniu nie ma..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”