Felgi Kia Carens IV

forum użytkowników Kia Carens
mirek79
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:57
model samochodu: Carens IV

Felgi Kia Carens IV

Post autor: mirek79 »

Na początku chciałem przywitać wszystkich użytkowników forum, właśnie zakupiłem Kia Carens IV z 2013 roku. Mam pytanie, czy wie ktoś może jakie ET muszą mieć felgi do tego auta? Ktoś może coś napisze o jakiś typowych "bolączkach" tego auta, bo w internecie nie ma za wiele o tych samochodach... Pozdrawiam
smigacz
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2019, 07:34
model samochodu: Carens IV 1.6GDI

Re: Felgi Kia Carens IV

Post autor: smigacz »

hej, ja kupowalem na zime stalowki Alcar KFZ 7765.
co do samego auta - jezdze nim poltora roku i jak narazie jestem zadowolony - mam wersje 7mio osobową bo inaczej bym sie z dzieciakami nie pomiescil ;-).
3ci rzad siedzen faktycznie tylko dla dzieci lub drobnych osob. jeżdżę wersją 1.6gdi - glownie zona go po miescie meczy - spalanie w miescie okolo 8l. W trasie tak okolo 7l.
minusow nie znalazlem poza miękim lakierem (latwo lapie rysy, ale to chyba wszystkie koreance tak mają) i ukladem kierowniczym - tak jak niektorzy mowia - slabo czuc kola przy wyzszych predkosciach a przycisk do wyboru trybu ukladu kierowniczego to chyba tylko dla bajeru zainstalowali.
poza tym wdzieczne auto
mirek79
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:57
model samochodu: Carens IV

Re: Felgi Kia Carens IV

Post autor: mirek79 »

Sorry, że się nie odzywałem wcześniej. Śmigać dzięki za odpowiedź, tak po namyśle, chyba też kupię te stalówki na zimę, a alusy na który jeżdżę, zregeneruję i zostawię na lato. Co do samego auta, jeździ się dobrze, ja na trasie przełączam wspomaganie na tryb sport i jednak wyczuwam różnicę. Spalanie w takich samych granicach jak u Ciebie. Tak z ciekawości, miałeś jakieś problemy z tym autem( awarie itp.)? Pozdrawiam
smigacz
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2019, 07:34
model samochodu: Carens IV 1.6GDI

Re: Felgi Kia Carens IV

Post autor: smigacz »

poki co odpukac - nie mialem prawie zadnych problemow. we wrzesniu bedzie 2lata a mam dopiero 22k przekulane, tak wiec wydaj mi sie ze chyba za maly przebieg zeby cos stwierdzic (jesli chodzi o mechaniczne usterki). po pierwszej zimie mialem tylko szybe czolowa wymieniana w ramach gwarancji - w miejscu podgrzewania wycieraczek szyba zaczela pękać - wymienili mi ją na nową.
mientki
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2020, 22:36
model samochodu: Kia Carens 4

Re: Felgi Kia Carens IV

Post autor: mientki »

Cześć, dołączam się do pytania kolegi mirek79 o wartość ET w felgach do Kia Carens 4.
mirek79
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:57
model samochodu: Carens IV

Re: Felgi Kia Carens IV

Post autor: mirek79 »

ET felgi do Carens IV to 48,5...
mientki
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2020, 22:36
model samochodu: Kia Carens 4

Re: Felgi Kia Carens IV

Post autor: mientki »

Dzięki za odpowiedź. Jaka może być największa wartość ET w felgach kupowanych do Carens 4?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Carens”