Aktualizacja oprogramowania

forum użytkowników Kia Stinger
YNC
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2018, 15:19
model samochodu: Stig 3.3

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: YNC »

Czy po aktualizacji jakies zmieny na HUD ? może masz teraz widoczne znaki na HUD ?
Awatar użytkownika
rtomas999
Posty: 74
Rejestracja: 03 sie 2018, 12:15
model samochodu: Stinger 2.0 T-GDI GT Line ECS

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: rtomas999 »

YNC pisze:Czy po aktualizacji jakies zmieny na HUD ? może masz teraz widoczne znaki na HUD ?
Sprawdziłem i nic w HUD się nie zmieniło. Znaków nie wyświetla, dodatkowe opcje też nie doszły.
Kia Stinger 2.0 T-GDi, GT-Line, ECS
elninio
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2019, 11:14
model samochodu: STINGER

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: elninio »

A czy pojawiła się opcja wyłączenia aktywne dźwięku silnika? W 2018 niestety tego nie ma. Dzięki
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: michal84 »

Dziś robiłem w Aso tegoroczny update (numerki były na fotce powyżej) - i w sumie z różnic znalazłem jedynie opcje kolorystyczne mapy, oraz w końcu można usunąć listę ulubionych stacji w radio. Wiecie czy zmieniono coś jeszcze ?
Kapitan
Posty: 203
Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
model samochodu: Stinger Gtline

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: Kapitan »

Samemu nie mozna kliknac na "Aktualizuj" i aktualizowac ?
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: GeRRaD »

Jak podasz plik źródłowy na penie to można - przez internet nie pójdzie.
Kapitan
Posty: 203
Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
model samochodu: Stinger Gtline

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: Kapitan »

GeRRaD pisze: 21 lip 2019, 14:59 Jak podasz plik źródłowy na penie to można - przez internet nie pójdzie.
Dzieki. A jest metoda,aby sprawdzic nr ostatniej wersji ?
YNC
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2018, 15:19
model samochodu: Stig 3.3

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: YNC »

Temat aktualizacji widzę padł.
Szanowni Państwo - może wspólnie postaramy się na KIA coś wymusić ?
W Europie Nasz Kraj zdecydowanie przoduje w ilości sprzedaży Stingerów (w innych krajach praktycznie nie widać tych aut).
Jeśli podejście KIA do aktualizacji jest takie że jak chcesz to mieć to kup nowszy model to nie bardzo widzę świetlaną przyszłość :(

Może więc wspólnie ponaciskamy KIA Polska aby zainteresowała się tematem bo chyba nawet aktualizacja map idzie im jak po grudzie ...

Dla mnie aktualizacja HUD wydaje się oczywista tak jak całkowite wyłączenie aktywnego dźwięku silnika. Zapewne zmian jest więcej ...
Brakuje mi także trybu indywidual w opcjach tak aby auto miało nieco większą moc tak jak w sport ale nadal działały amortyzatory w trybie komfort oraz inne przełożenia na kierownicy ...

Zachęcam do dyskusji ..
Awatar użytkownika
tomek_inc
Posty: 101
Rejestracja: 02 gru 2018, 16:36
model samochodu: Stinger

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: tomek_inc »

Czy jest jakiś sposób na wyświetlenie na HUD nr biegu lub obrotów silnika? Czy jedynie pozostaje zewnętrzne oprogramowanie przez złącze OBD2.
Kapitan
Posty: 203
Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
model samochodu: Stinger Gtline

Re: Aktualizacja oprogramowania

Post autor: Kapitan »

YNC pisze: 30 wrz 2019, 11:37 Temat aktualizacji widzę padł.
Szanowni Państwo - może wspólnie postaramy się na KIA coś wymusić ?
W Europie Nasz Kraj zdecydowanie przoduje w ilości sprzedaży Stingerów (w innych krajach praktycznie nie widać tych aut).
Jeśli podejście KIA do aktualizacji jest takie że jak chcesz to mieć to kup nowszy model to nie bardzo widzę świetlaną przyszłość :(

Może więc wspólnie ponaciskamy KIA Polska aby zainteresowała się tematem bo chyba nawet aktualizacja map idzie im jak po grudzie ...

Dla mnie aktualizacja HUD wydaje się oczywista tak jak całkowite wyłączenie aktywnego dźwięku silnika. Zapewne zmian jest więcej ...
Brakuje mi także trybu indywidual w opcjach tak aby auto miało nieco większą moc tak jak w sport ale nadal działały amortyzatory w trybie komfort oraz inne przełożenia na kierownicy ...

Zachęcam do dyskusji ..
Jestem zawiedziony firma Kia jako strona w rozwiazywaniu problemow. Jedna sprawe zglosilem w temacie aktywne zeglowanie i wiele tygodni bez odzewu, na pytanie o marne przyspieszenie wersji 2.0t w stosunku do danej oficjalnej infolinia odpisala cos tam na odczepke o homologacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”