Ogólne wrażenie

forum użytkowników modelu Picanto
ulakonikowska

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: ulakonikowska »

Święta racja, znajoma przywiozła z Niemiec pomarańczowo-złotą Audicę - i po pierwszym wieczorze u rodziców już jej nie miala ;-)
sad10
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2013, 17:39
model samochodu: KIA Sportage

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: sad10 »

julita1 pisze:odświeżam temat. moim zdaniem wspaniałe autko, mam je od 2 lat i nie miało jeszcze żadnej awarii. jestem początkującym kierowcą, jest to mój pierwszy samochód i jestem z niego bardzo zadowolona. świetne dla młodych kierowców :)
Podzielam zdanie koleżanki, służy mi to autko już od kilku lat i nie miałem z nim kłopotów :)
glodomor

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: glodomor »

Bo to jest naprawdę dobre, bezawaryjne, wygodne auto! :) Jeżdżę Picanto i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolony. Polecam wszystkim.
dawidoo
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2013, 14:03
model samochodu: picanto

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: dawidoo »

Hej jestem posiadaczem tego autka i polecam wszystkim, szczerze mówiąc mam je dopiero od kilku dni ale jaram się strasznie i jestem mega zadowolony :D
ewelahoracy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2013, 21:28
model samochodu: Kia Picanto

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: ewelahoracy »

Potwierdzam zachwyty nad Picanto - według mnie jest to naprawdę udane auto, świetnie się nim jeździ, na razie mam nowe - więc wiadomo, bezawaryjne; spalanie jest całkiem przyzwoite, jest zwrotne, wygodne, a do tego bardzo estetyczne i przyjemne dla oka :) Uważam, że to był idealny wybór :)
Andre
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2012, 16:17

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Andre »

Samochód na razie sprawuje się dobrze. Mam przejechane 8 tyś. km. Za pierwszy przegląd zapłaciłem 600 zł.
lot11
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2013, 16:20

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: lot11 »

nowe modele lepsze
konik44
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2013, 11:27

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: konik44 »

Mi za przegląd wysżło grubo ponad 800 i nie jestem tak zadowolony, ale jest lepiej w porównaniu do mojej starej astry
bahornik
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2013, 21:53

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: bahornik »

Clarkson kiedyś, powiedział że posiadany samochód wygląda proporcjonalnie do zainteresowania motoryzacją, więc ten samochód jest dowodem srania na motoryzację ;)
Andre
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2012, 16:17

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Andre »

Zaczynam po trochu zmieniać opinię na temat KIA Picanto II. Samochód kupiłem 25.10.2012 r. i po przejechaniu 10200 km zaczyna "nawalać" łożysko sprzęgła, które muszę koniecznie wymienić. W serwisie KIA za wymianę (z robocizną) chcą ok. 750 złotych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”