Kia Stinger opinie

forum użytkowników Kia Stinger
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: GeRRaD »

Hej,
Zastanawiam się nad montażem - a czy ktoś wie jak wypadają pomiary na hamowni po montażu tłumika - wzrasta moc/nm?
rookie
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2018, 23:52

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: rookie »

rookie pisze:Ciągle zastanawiam się nad zakupem. Oglądam filmiki i recenzje i tylko w jednej było wspomniane o czymś, co zauważyła żona podczas krótkiej jazdy testowej. Chodzi o brak miejsca na stopy u pasażera (z przodu) i trudność z ich wygodnym ułożeniem, szczególnie dla pań w wysokim obuwiu. Czy komuś z was albo waszym pasażerkom/pasażerom istotnie to doskwiera?
Aha. Do pytania wyżej podepnę jeszcze pytanie o tłumik w MY19. Czy coś się rzeczywiście, zgodnie z zapowiedziami, zmieniło?
Awatar użytkownika
rtomas999
Posty: 74
Rejestracja: 03 sie 2018, 12:15
model samochodu: Stinger 2.0 T-GDI GT Line ECS

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: rtomas999 »

rookie pisze:Ciągle zastanawiam się nad zakupem. Oglądam filmiki i recenzje i tylko w jednej było wspomniane o czymś, co zauważyła żona podczas krótkiej jazdy testowej. Chodzi o brak miejsca na stopy u pasażera (z przodu) i trudność z ich wygodnym ułożeniem, szczególnie dla pań w wysokim obuwiu. Czy komuś z was albo waszym pasażerkom/pasażerom istotnie to doskwiera?
W moim przekonaniu to kwestia ustawienia fotela.
Moja żona nie dostrzegła takiego problemu, a miała też już okazję prowadzić mojego stingera :D
Kia Stinger 2.0 T-GDi, GT-Line, ECS
GrzesB
Posty: 149
Rejestracja: 13 paź 2017, 15:05

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: GrzesB »

To chyba bardzo indywidualne odczucie. Jestem wysoki i w mojej opinii Stinger jest po prostu ciasny. Efekt taki, jak podpis w mojej stopce. ;)
Optima GT (2018)
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

No ja wcześniej jeździłem Optimą i faktycznie ma więcej miejsca z tyłu ale w bagażniku nie zmieścisz tyle co w Stingerze. Z tym ciasnym to bym nie przesadzał. Jest bardzo duży w środku. Ciasne to jest bmw 5 gdzie przy hamowaniu pasażer z tyłu wali czołem we własne kolana bo nogi się nie mieszczą więc trzeba mieć ugięte >< Ja mam 189cm wzrostu, żona tez jest wysoka, jeździmy z dwójką dzieciaków, jeden fotelik z przodu drugi z tyłu i żona z tyłu i nie narzeka. Narzeka za to na nowy tłumik że buczy i jej uszy zatyka :lol: :lol: :lol: Na hamowni z nim nie byłem, ale jeśli chodzi o moc to nie czuję różnicy natomiast spalanie nieznacznie wzrosło mam wrażenie.
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

Ok nagralem dzwiek telefonem. W sensie filmik. Ale jako ze nie moge go tu wrzucic to jesli ktos chce posluchac jak brzmi nowy tlumik to moge puscic na maila. Wysylajcie maile na priv a ja przesle wam film. Powiem tak brzmi gruubo.
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

Wedle sugestii wrzucilem na youtube. Enjoy:

https://youtu.be/PtHq0llnW_M
Awatar użytkownika
Gifter
Posty: 311
Rejestracja: 16 paź 2018, 21:36

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: Gifter »

Red_serp super!

Możesz założyć nowy temat z tym tłumikiem i podać wiecej szczegółów?
Chodzi np o firmę która produkuje takie tłumiki, koszta itp :) bedzie potem temat dla każdego kto ma ochote zamieszać z tłumikami :)
soon Kia XXX :D :mrgreen:
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

Jasne pozniej zaloze. A dane masz strone wczesniej wrzucilem ich broszurke. To normalnie serwis KIA sprzedaje i robi. Zachowujesz gwarancje itd.
Awatar użytkownika
Gifter
Posty: 311
Rejestracja: 16 paź 2018, 21:36

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: Gifter »

No to jeszcze lepiej :) :) :)
soon Kia XXX :D :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”