Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

forum użytkowników modelu Rio
sova100
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020, 21:22

Re: Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

Post autor: sova100 »

Kia Rio 1.2 MY2021. Jeżdżę dwa tygodnie i ani ja ani żona szarpania nie odnotowała. Ponoć jest tutaj trochę inne sprzęgło i delikatnie zmieniony silnik. Silnik zmieniony na pewno bo przed zamontowaniem instalacji LPG musieli porobić sporo testów pod nowy silnik.
ramirez75
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2020, 08:01
model samochodu: Rio

Re: Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

Post autor: ramirez75 »

Ja rowniez miesiac temu zakupilem analogiczny model wersja L z pakietem Buisness.Kangura na 1 biegu nie ma.Mam pytanko odnosnie statycznego doswietlania zakretow w reflektorze jest zarowka H7 odpowiedzialna wlasnie za to doswietlanie.Kiedy ona sie włacza?
Posiadam poprzednie Rio z 2012r i tam doswietlanie dziala zaraz po skrecie kierownicy
Sandman
Posty: 17
Rejestracja: 07 lut 2020, 16:22
model samochodu: KIA XCeed

Re: Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

Post autor: Sandman »

Tu jest podobnie z tym doświetlaniem a co do kangurków ja ich nie mam.
StonicScross
Posty: 707
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

Post autor: StonicScross »

Tak z innej beczki - czy to w 2017 czy teraz mam takie spojrzenie- przod ładniejszy w Rio 3 bok i tyl w Rio 4.
Ksebki
Posty: 159
Rejestracja: 27 sie 2020, 18:32
model samochodu: RIO 1.2 M [3.2020] + [7.2023]
Kontakt:

Re: Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

Post autor: Ksebki »

No i jeśli ktoś lubi pojeździć po gruntowych drogach to Rio IV to nie dla niego.
Zderzak przedni dość rozbudowany.
Jeśli na drodze pośrodku jest garb to dołem zderzak a właściwie taką gumową/plastikową listwą pod nim szoruje się niemiłosiernie.
StonicScross
Posty: 707
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Nie Kupować Rio odradzam Wszystkim

Post autor: StonicScross »

Miedzy innymi z tego powodu przesiadłem się z Rio na Stonic :) Stonic z 5k droższy bo 5 cm wyzszy. Gdzie indziej podobne proporcje - Citroen C3 Aircross z 10k droższy bo 10 cm wyzszy od C3.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Rio”