Części

forum użytkowników modelu Rio
westbem
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:53
model samochodu: Rio III

Części

Post autor: westbem »

Witam serdecznie.
Moja Kia III kończy w tym roku 3 lata. W związku z różnymi doświadczeniami podczas przeglądów serwisowych podjąłem decyzję o zakończeniu serwisowania auta. W związku z tym mam do Was pytanie jaki sklep internetowy polecacie do zakupu części eksploatacyjnych typu świece,filtry itp itd. Lub jakieś źródło, gdzie są informacje na temat zalecanych producentów poszczególnych części. Z góry dziękuję za pomoc.
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Części

Post autor: JaWa »

A masz już nalatane 150 tys km?

Co do części, to wszystko teoretycznie musi pasować i w zależności od części można się pokusić o różnych producentów.
Po za tym zależy kto Ci to będzie teraz serwisować, bo czasem lepiej dopłacić 20 zł i zwalić zakup części na mechanika i to on potem zwraca w razie problemu i reklamuje.
westbem
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:53
model samochodu: Rio III

Re: Części

Post autor: westbem »

Mam najechane 30 tys. Ale co? Proponujesz dalej serwisować i płacić za takie bzdety jak np wymiana śruby od miski olejowej przy drugiej wymianie oleju? Przecież to jest śmieszne...
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Części

Post autor: Piotrek »

Zawsze możesz na serwis zabierać własne czesci/materiały. Nikt Ci tego nie zabroni. Zapłacisz wtedy przynajmniej o połowę mniej za serwis.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Części

Post autor: JaWa »

westbem pisze:Mam najechane 30 tys. Ale co? Proponujesz dalej serwisować i płacić za takie bzdety jak np wymiana śruby od miski olejowej przy drugiej wymianie oleju? Przecież to jest śmieszne...
Nie wiem o jakim serwisie mówisz i jaki był powód tej wymiany, więc się nie wypowiem.
Po za tym w ASO wszystko podlega negocjacji i zawsze możesz pojechać do innego.
Awatar użytkownika
iparts
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2016, 08:44
model samochodu: Ceed

Re: Części

Post autor: iparts »

Dokupienie części do takiego modelu nie jest problemem. Sklep internetowy iParts.pl oferuje znaczną ilość tego typu akcesoriów oraz podzespołów, więc możesz śmiało wejść na stronę internetową i przejrzeć ofertę. Z pewnością zaoszczędzisz sporą kwotę, nawet jeśli postawisz na wysokiej jakości części. Warto skorzystać również z licznych promocji, np. zniżek dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj https://www.iparts.pl/artykuly/iparts-p ... y,419.html.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Rio”