Strona 1 z 1

Kia Ray EV

: 15 mar 2012, 07:57
autor: Gizmo
Obrazek
Kia Ray EV – pierwszy elektryczny samochód Kia. Niby przedstawiany jako mało miejski samochód, ale chyba taki malutki to on nie jest :) Wygląda całkiem ciekawie, jest innowacyjny, a przede wszystkim taki przyszłościowy - bo elektryczny! Silnik osiąga 93% sprawności energetycznej, co jest wynikiem najlepszym w tym segmencie pojazdów. To ostatnie samo mówi za siebie - KIA górą!!! Z resztą sami zobaczcie czym jeszcze może nam zaimponować:
http://www.kia-motors.pl/aktualnoci/4-a ... mochod-kia

Re: Kia Ray EV

: 19 mar 2012, 09:50
autor: motoja
Autko wygląda jak dla mnie dosyć ciekawie i zaimponowało mi tym, że jest elektryczne! Fascynuje mnie ta nowa technologia, która pomału rozwija się w dobrym kierunku na rynku motoryzacyjnym. Na ten rok zaplanowana jest produkcja 2,5tys. egzemplarzy tego innowacyjnego modelu Kia. Większość z nich już ma swoich odbiorców wśród koreańskich urzędników, a ciekawe co z pozostałymi? Czy potencjalny nabywca z innych krajów mógłby nabyć takie autko, a jeśli tak to za jaką cenę i czy na specjalne zamówienie?

Re: Kia Ray EV

: 21 sty 2015, 06:34
autor: burgerboy123
odważny krok w stronę segmentu premium. Chociaż księgowi pewnie jak zwykle okaleczą wersję produkcyjną.

Re: Kia Ray EV

: 21 lis 2015, 16:54
autor: Raztars
Straszna naprawdę wygląda jak takie amerykańskie pudełko w Polsce się nie przyjmie tak samo jak to zrobiła multipla oszpecili auto teraz stoi po 2 tys nie przjedzie widać po zdjęciach