Radio

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.
pasikonik
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2021, 14:30
model samochodu: Ceed 3 hb

Radio

Post autor: pasikonik »

Witam ponownie.
Czy ktoś się orientuje w jaki sposób ustawia się stacje radiowe w ceedzie 3 m? Chodzi mi przede wszystkim o zapisywanie, usuwanie, szeregowanie, zmianę kolejności. Ewentualnie może gdzieś istnieje jakaś instrukcja do tego?
Pozdrawiam
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Radio

Post autor: Sid »

Instrukcję do tego dostaje się razem z autem w salonie. Tu masz wszystko opisane https://www.dropbox.com/s/tmhi9fy5m58a1 ... 9.pdf?dl=0
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
pasikonik
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2021, 14:30
model samochodu: Ceed 3 hb

Re: Radio

Post autor: pasikonik »

Instrukcję dostałem i przeczytałem ją w całości przed pierwszym uruchomieniem auta. Zresztą wracam też do niej za każdym razem, gdy mam jakieś wątpliwości. Jednak nie wszystkie informacje są w niej zawarte. Tak jest też i w tym przypadku.
Po pierwsze w instrukcji mamy opisane audio bez ekranu dotykowego (od str. 318 - 5/5). Ponadto nie ma tam też żadnej wzmianki o tym, jak usunąć zapisane stacje, bądź też je uszeregować według własnej ochoty (str. 324-325 - 5/13-14).
Stąd też moje pytanie tutaj.
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Radio

Post autor: Sid »

Jak sam to przećwiczę, to dam znać :D. Jeszcze się w to nie bawiłem :lol:.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Miszka
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2020, 10:31
model samochodu: CEED III HB 1.4 100KM "M"
Lokalizacja: Białystok

Re: Radio

Post autor: Miszka »

Ja się jakiś czas temu bawiłem, ale za dużo się nie dowiedziałem.
Wiem, że aktualnie grającą stację radiową możemy zamienić z zapisaną już ulubioną przytrzymując na niej ok. 2 sekund. W taki rzemieślniczy sposób możemy sobie uszeregować listę ulubionych stacji. Wydaje mi się, że powinien istnieć na to jakiś inny sposób. Natomiast za nic nie mogę dojść w jaki sposób usunąć zapisaną w ulubionych stację.
Baks
Posty: 64
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:06
model samochodu: KIA CEED III GT

Re: Radio

Post autor: Baks »

Stacje które chcesz zmieniać na kierownicy należ najpierw dodać w ulubione i potem je poukładać tam w takiej kolejności w jakiej chcesz je przełączać
pasikonik
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2021, 14:30
model samochodu: Ceed 3 hb

Re: Radio

Post autor: pasikonik »

Nie pytałem o zmianę stacji za pomocą przycisków na kierownicy, a o możliwości właśnie ustawienia na konsoli...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM”