Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.
Czesiu1237
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2019, 17:09
model samochodu: Sportage

Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

Post autor: Czesiu1237 »

Witam. Posiadam kia sportage 2020 nówkę. Telefon sparowany z samochodem i android auto. Czy uzywal ktos programow do odtwarzania muzyki takich jak Tidal i spotify w kijance na wyswietlaczu? Mam taki problem ze nie ma czegoś takiego jak lista moich piosenek, nie moge wybrac którą chce. Mam możliwość tylko wybrania całej playlisty i jest ona odtwarzana losowo i nie moge eybrać konkretnego utworu.
Jak ktoś używa i wie o co chodzi to proszę o pomoc jak u was to eygląda :)
Piotrek
Posty: 1401
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

Post autor: Piotrek »

Wykup wersję premium wspomnianych aplikacji to będziesz mógł wybierać utwory dowolnie, a odtwarzanie będzie po kolei wg listy.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Czesiu1237
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2019, 17:09
model samochodu: Sportage

Re: Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

Post autor: Czesiu1237 »

Tak, mam premium tylko chodzi mi o to że na wyświetlaczu w samochodzie nie moge odtworzyć konkretnego utworu tylko utworzoną playliste. Np mam powiedzmy 20 piosenek w playliscie i chce włączyć konkretny utwór i jedyna możliwość to przewijanie przyciskiem piosenek aż trafie na tą którą chce.
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

Post autor: waciach »

Tak wygląda Spotify pod Android Auto. Nie masz listy żebyś nie mógł sobie wybierać i się rozpraszać podczas jazdy
Calee
Posty: 88
Rejestracja: 16 kwie 2020, 19:48
model samochodu: Niro HEV FL

Re: Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

Post autor: Calee »

Ale możesz sobie wybrać dowolny utwór głosowo. Mówisz do asystenta co ma grać, nie musisz mieć tego utworu nawet na Playliście (pod warunkiem że masz Spotify premium). Działa to identycznie jak asystent Googla w smartfonie.

Nawet opowie ci dowcip jak go poprosisz czy wyślę ci smsa lub Whatsapp jak mu podykujesz..

Android Auto jest nastawiony głownie na obsługę głosowa żeby nie rozpraszać kierowcy, musisz się nauczyć gadać z samochodem 😄
huri_khan
Posty: 218
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Android Auto Muzyka TIDAL/SPOTIFY

Post autor: huri_khan »

A na połowę komunikatów głosowych dostajesz informację "nie zrozumiałam" :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM”