KIA CARENS RADIO NAWIGACJA

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.
pitben
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2012, 14:20
model samochodu: CARENS

KIA CARENS RADIO NAWIGACJA

Post autor: pitben »

Witam, potrzebuję pomocy bo serwis KIA w Łodzi nie daje rady.
Posiadam radionawigację bardzo podobną do NavRoad NR243B. Mam bardzo upierdliwy problem, otóż co jakiś czas radio się resetuje podczas uruchamiania silnika i w głośnikach nic nie słychać mimo że na wyświetlaczu dotykowym można zmieniać zapamiętane stacje,nawigacje wlaczyc, podgłaszać, itp. Nie ma żadnej reakcji - brak fonii. Ale po ponownym uruchomieniu auta problem ustaje i wszystko działa poprawnie. Może ktoś pomoże??? Cala stacja byla w naprawie gwarancyjnej ale nic nie dalo, w serwisie zaczeli sciemniac ze jakies dodatkowe podtrzymanie zamontowali a ze w ogole to moze byc wina akumulatora. Co ma piernik do wiatraka, skoro auto odpala normalnie. Aha jeszcze padlo strwierdzenie ze najwidoczniej za malo jezdze. POMOCY!!! CHYBA CHCA MNIE ZBYWAC DO KONCA GWARANCJI. :( :cry:

04.09.2012
Witam.
Przestrzegam wszystkich posiadaczy Kia przed serwisem Marvel w Łodzi.
Niestety zostałem potrakowany przez pracowników w/w serwisu w sposób absolutnie nieprofesjonalny. Moja sprawa nie została zakończona pomyślnie, radio nadal nie działa, gwarancja się już skończyła a tłumaczenie, że producent juz nie produkuje takiego samego radia i cyt. "trzeba czekać na odpowiedź" jest tylko głupią, jedyną metodą na odwlekanie sprawy.
Ludzie!!! Omijajcie ten serwis szerokim łukiem, bo jesli chodzi o sprawy gwarancyjne to nie potrafią nic załatwić ale jeśli trzeba za coś zapłacić to w d...ę bez mydła wchodzą i tak zachwalają swój profesjonalizm. Nigdy już do nich nie pojadę a zakup auta marki KIA będę każdemu odradzał.
DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ KUPIĆ KIĘ: NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TE GWARANCJE, KUPCIE INNĄ MARKĘ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM”