car audio w nowej kijance

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.
4diwr0c
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:29
model samochodu: jeszcze nie "kijowy" ;)

car audio w nowej kijance

Post autor: 4diwr0c »

Witam serdecznie Panie i Panowie :D
W tym roku maksymalnie do końca wakacji uparłem się na nowe auto i będzie to coś z palety KIA ale no właśnie ale ... jestem zapalonym car audio maniakiem i planuje przenieść swój sprzęt z aktualnego samochodu. Czy ktoś z Was wie jak wygląda sprawa jednostek tego producenta? Co oferują jeśli chodzi o możliwość podpięcia peryferiów? Czy któraś jednostka ma fabrycznie wyprowadzone "światełko" lub ostatecznie chociaż HI-level? Szukam informacji na polskich forach bo w kraju w którym przebywam i planuje zakup dealerzy drapią się w czoło i próbują wciskać system JBL'a jednocześnie nie mając nawet pojęcia co on oferuje ale zachwalając buczącym z bagażnika basem ...
Czekam na wszelkie informacje i jednocześnie życze wesołego jajka i mokrego poniedziałku ;-)
peniakoff
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 09:29
model samochodu: Kia Ceed SW 1.4 T-GDi 2019

Re: car audio w nowej kijance

Post autor: peniakoff »

Szczerze powiedziawszy stockowy system audio też daje radę - piszę to z mojej perspektywy, audiofilem nie jestem. ;) Musiałby się wypowiedzieć ktoś z serwisu, bo raczej nikt nie będzie pruł nowego auta z obawy przed utratą gwarancji. :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM”