Podróże

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.
Vienna
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2017, 12:51

Re: Podróże

Post autor: Vienna »

Ostatnio byłam w Białce Tatrzańskiej. Całkiem znośnie.
krzys982
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2017, 11:13
model samochodu: kia ceed

Re: Podróże

Post autor: krzys982 »

Byłem w okolicach Zamościa. Tereny piękne, tylko drogi zniszczone :( Pełno dziur, nierówności...
Razor

Re: Podróże

Post autor: Razor »

W Polsce wiele jest miejsc, które idealnie nadają się na cel jesiennej podróży. Ja już jednak miałem okazję w tym roku odwiedzić kilka polskich miejscowości, dlatego teraz myślę o wybraniu się gdzieś na zachód, do któregoś z europejskich krajów, w którym w okresie jesieni byłoby dużo cieplej niż w Polsce. Podróż samochodem na 100 % odpada, dlatego raczej postawię na wygodę, czyli na podróż pociągiem. Z tego co się orientuję, to u niektórych dystrybutorów biletów pociągowych liczyć można na całkiem atrakcyjne ceny, a bilety za pośrednictwem internetu kupuje się bardzo wygodnie oraz intuicyjnie. Dzisiaj dużo łatwiej można zorganizować taki wyjazd, co jak najbardziej mnie cieszy. ;)
natalia

Re: Podróże

Post autor: natalia »

My całą rodziną bardzo lubimy spędzać wakacje w jakimś gospodarstwie agroturystycznym. Moje dzieciaki całe dnie spędzają albo w szkole albo przed telewizorem/komputerem. W wakacje staram się, żeby jak najwięcej czasu spędzali na świeżym powietrzu. Zawsze staramy się wybierać takie miejsca gdzie jest blisko do lasu lub wody. Sprawdzam również ciekawe atrakcje w okolicy, żeby można było raz czy dwa razy pojechać coś zwiedzić. W tym roku w lipcu wybieramy się w Góry Świętokrzyskie. Wydaje mi się, że są to dość niskie góry więc będzie można nawet z dziećmi trochę po wspinać się. Czytałam w internecie że są tam bardzo fajne widoki i warto wybrać się w tą część Polski. Przy okazji zwiedzimy Kielce i tamtejsze muzeum zabawek.
Piotr72Krk
Posty: 14
Rejestracja: 10 lis 2019, 16:37
model samochodu: kia venga 1.4 crdi

Re: Podróże

Post autor: Piotr72Krk »

odgrzewamy... Spędzamy z żoną wiosną parę dni w jakimś SPA, koniecznie z basenem, niedaleko Krakowa ( Busko Zdrój, Solec Zdrój), a końcem lata, przełom sierpień/wrzesień kajaki - lubelskie, świętokrzyskie. Wieprz, Tanew, Nida itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca / Hobby”