Sport

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.
Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Sport

Post autor: mwpol »

Sport to zdrowie, dlatego miejmy nadzieję że rozmowa o nim zmotywuje nas do jego aktywnego uprawiania :)
Dlatego Panowie i drogie Panie (bo ich obecności tutaj nie wykluczam) pokonwersujmy trochę na ten temat.

Czy śledziliście ostatnią kolejkę Ligi Mistrzów ? Jakim słowem określilibyście wyczyn Messiego ?
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
Awatar użytkownika
rafcio
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54
Lokalizacja: WWA

Re: Sport

Post autor: rafcio »

co tu dużo mówić "prze***j" ;) ale z poprzedniej kolejki najbardziej żałuje, że Arsenal nie zdażył dogonić Milanu.. było blisko ;)
tak czy owak zawsze rafcio
Awatar użytkownika
Gizmo
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2012, 07:14

Re: Sport

Post autor: Gizmo »

Obrazek

Tym razem Real Madryt zadebiutował we wczorajszym meczu z CSKA Moskwa. Wygrali 4:1. Mecz całkiem ciekawy, niezwykłe trafienia na bramkę przeciwnika, mecz pełen emocji! Tym samym Real Madryt wywalczył awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dwie z bramek Realu należały do sukcesów Ronaldo, pozostałe do Higuain'a i Benzema z kolei z CSKA strzelił Tosić. No cóż tak miało być....
"szedł z bagnetem na czołgi żelazne,
ale przeszły, zdeptały na miazgę"
W. Broniewski - Żołnierz Polski
Awatar użytkownika
raulq7
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2012, 22:36

Re: Sport

Post autor: raulq7 »

A dziś nieco mniej prestiżowe z nazwy - ale patrząc na poziom gry i grające między sobą drużyny wcale nie odczuwa się żadnej różnicy - rozgrywki Ligi Europejskiej. Według mnie w tej kolejce wyłonił się główny pretendent do tytułu, drużyna Athletic Bilbao ;)
Kto nie wierzy niech prześledzi skrót z meczu, w którym wyeliminowali MU
Aston Martini DB9 - jeszcze kilka lat pacy i będziesz mój :)
Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Re: Sport

Post autor: mwpol »

Athletic stał się i moim faworytem po tytuł tegorocznej Ligii Europejskiej. Szczególnie po tym jak został wyeliminowany MC i to przez Sporting, który wcześniej przy niemałym szczęściu ledwie pokonał naszą Warszawską Legię. Swoją drogą mecz był ciekawy. Szczególnie druga połowa w wykonaniu graczy MC, którzy strzelili 3 bramki w przeciągu kilkunastu minut i mało brakło by czwartą dołożył bramkarz Haart stając się jednocześnie bohaterem meczu
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
Megan

Re: Sport

Post autor: Megan »

dla mnie to czarna magia,nie rozumiem piłki nożnej,i niestety nikt nie jest w stanie wytłumaczyć mi na czym polega jej fenomen.
Magda

Re: Sport

Post autor: Magda »

Moja droga, fenomen piki nożnej polega na przeogromnej kasie. Przecież Ci piłkarze to niewyksztalceni ludzie, a dlaczego? bo nie musza... zarabiają tyle miesiecznie, że szok, to aż niemoralne. A nasi faceci przed telewizorami anpędzają tą machinę.
gregory28
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2013, 23:12

Re: Sport

Post autor: gregory28 »

A może by tak porozmawiać o tenisie? Albo rajdach samochodowych? :)
wiatrowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2013, 12:52

Re: Sport

Post autor: wiatrowy »

Dzisiaj w gazecie wyczytałem, że Radwańska jest najlepiej zarabiającą sportsmenką.
Pozazdrościć zer na koncie :P
horman
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2013, 10:37

Re: Sport

Post autor: horman »

Ale te zera to jedyna rzecz której można pozazdrościć Pani Radwańskiej...nic więcej nie ma :D pieniądze to nie wszystko...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca / Hobby”