niewidzialne wycieraczki - opinie

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
donatello
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2015, 13:35
model samochodu: Sportage

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: donatello »

Nowatorskie ale czy wytrzymałość ta sama? Klasyki z Multi-moto są niezastąpione i coś czuję, że długo tak pozostanie.
adik356
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2014, 12:24

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: adik356 »

Jakoś nie wierze, że to działa. Mam wrażenie, że to strata pieniędzy. Lepiej już kupić normalne, sprawdzone wycieraczki. Już wolę kupić taniej dobrej jakości wycieraczki niż eksperymentować i być może wywalić kasę w błoto.
tomasz13
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2015, 20:00
model samochodu: Rio

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: tomasz13 »

angelmon12 pisze:Probówałem tego u siebie, nie polecam. Kasa wydana na marne bez żadnego efektu. Lepiej kupić dwie flaszki ;)
Również mam takie samo odczucie. Pic na wodę i tyle.
yowena

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: yowena »

I po co to komu? Myślę, że zmarnujesz pieniędze.
fanowky

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: fanowky »

Marnowanie pieniedzy, bez sensu.
Rocky1981
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, 13:09

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: Rocky1981 »

Panowie Ja odkąd dowiedziałem się że takie coś istnieje jak niewidzialna wycieraczka od razu to coś przetestowałem i po kilku próbach z różnymi producentami wybrałem jeden produkt który używam stale. Rzeczywiście tanie powłoki nie sprawdzają się zbyt dobrze ale jak znajdziecie coś dobrego to polecam. Powłoki hydrofobowe drugiej generacji, nie ma problemu z przeskakiwaniem wycieraczek a szyba z taką powłoką zdecydowanie polepsza bezpieczeństwo podczas jazdy a docenia się to dopiero w tedy jak jedziesz i jest taka ulewa że nawet wycieraczki nie nadążają zbierać wody albo gdy z naprzeciwka jadące auto ochlapie nas dużą ilością wody w tedy też docenicie niewidzialną wycieraczkę drugiej generacji.
Rocky1981
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, 13:09

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: Rocky1981 »

Stosuję powłoki hydrofobowe już od jakiś 3 lat więc jak macie jakieś pytania to pytajcie:) myślę że już jakieś doświadczenie w tym temacie posiadam
adrian

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: adrian »

Ostatnio widziałem właśnie dużo samochodów bez wycieraczek i zastanawiałem się jak sobie radzą w deszczu, teraz już wiem xD
danielsoon
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2015, 10:30
model samochodu: venga

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: danielsoon »

heh ale wynalazek
repea

Re: niewidzialne wycieraczki - opinie

Post autor: repea »

Wydaje mi się być całkiem ciekawym bajerem. Aż chyba u siebie spróbuję. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”