Pomoc w zakupie auta

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
adik356
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2014, 12:24

Pomoc w zakupie auta

Post autor: adik356 »

Na początku witam wszystkich :) To mój pierwszy post także liczę na wyrozumiałość. Mam na oku to cudo http://moto.gratka.pl/tresc/kia-sportage-i-2-0-td-16942277.html#2b6d849a2d673b71,1?utm_source=brc Niestety pojęcie o motoryzacji u mnie żadne :/ dlatego zwracam się do Was z prośbą o rzucenie okiem. Czy warto jechać i oglądać to auto? Mam do wydania ok. 10 k. Z góry dzięki za info.
Norb
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2014, 17:05
model samochodu: Kia Ceed

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Norb »

Kupiłeś?
Save
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2014, 16:37

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Save »

ja się zastanawiam czy kupić forda fiestę czy mazdę 2, na tej stronie http://similarcar.com/pl/Ford-Fiesta-VII-Hatchback-3d-1.25-Duratec-60KM-manual-versus-Mazda-2-II-Hatchback-3d-1.3-86KM-manual zrobiłem porównanie i mazda lepiej wypada
Kia kr
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2015, 11:10

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Kia kr »

Kia Sportage to fajne autko, szczególnie te nowsze modele :)
Hori
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2015, 08:07

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Hori »

Ja na Twoim miejscu obstawiałbym Forda. Nie wiem jaki masz budżet, ale jeśli celujesz w nowe samochody, to ostatnio przy okazji wizyty w Gdyni widziałem niezłą okazję na Focusa.
Miałem kilka lat Focusa, tylko starszy model. Byłem bardzo zadowolony.
MasterVoice
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:56

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: MasterVoice »

Focus całkiem zacne auto. :)
Sklep-Kia
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:43
model samochodu: Kia Ceed

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Sklep-Kia »

Kia Sportage to samochód wyższej klasy,więc moim zdaniem warto właśnie na niego zwrócić szczególną uwagę,a będziesz zadowolony. Nie jest drogi w serwisie,a dobre części w niższej cenie zawsze znajdziesz u nas:)
pawelautofan

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: pawelautofan »

Zgodzę się z przedmówcą.
Kathmanis

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Kathmanis »

Siema, zastanawiam się nad zakupem pierwszego autka , chciałbym wydać tak 6-7k , co byscie polecili ? Da się dostać już coś w tej cenie?
Zepris
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2015, 14:42

Re: Pomoc w zakupie auta

Post autor: Zepris »

Bierz sobie na początek ceed'a i tyle ja tam nie narzekałem jak na pierwsze autko dostałem taki model. Powiem ci solidny samochód mało awaryjny i to się liczy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”