Wakacje + ubezpieczenie

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: wojtunio »

Decydując się na zakup wakacji dokupujecie ubezpieczenie?? Widziałem że są porównywarki takich ubezpieczeń.
coralgol
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:30

Re: Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: coralgol »

Przezorny zawsze ubezpieczony - to jeszcze slogan z PRL'u :mrgreen:
Mikalos
Posty: 27
Rejestracja: 19 cze 2018, 10:18
model samochodu: Rio

Re: Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: Mikalos »

wojtunio pisze:Decydując się na zakup wakacji dokupujecie ubezpieczenie?? Widziałem że są porównywarki takich ubezpieczeń.
Pewnie ze tak nie ma co ryzykować, i kusić nie potzrebnie losu. Ja za kazdym razem kupuje ubezpieczenie na kioskupolis. Bardzo wygodna porównywarka przez internet. Zawsze mozna skorzystać z porady konsulatanta w wyborze polisy.
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Re: Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: wojtunio »

Mikalos pisze: 27 kwie 2019, 17:49
wojtunio pisze:Decydując się na zakup wakacji dokupujecie ubezpieczenie?? Widziałem że są porównywarki takich ubezpieczeń.
Pewnie ze tak nie ma co ryzykować, i kusić nie potzrebnie losu. Ja za kazdym razem kupuje ubezpieczenie na kioskupolis. Bardzo wygodna porównywarka przez internet. Zawsze mozna skorzystać z porady konsulatanta w wyborze polisy.
a jakieś negocjowanie cen na kioskpolis.pl jest czy te wyświetlane ceny są cenami ostatecznymi??
Marcepan
Posty: 15
Rejestracja: 02 lip 2017, 13:36
model samochodu: Venga

Re: Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: Marcepan »

Na kod PLICE na KoskuPols masz zniżkę 10-15%. Warto skorzystać.
Zdzisiek78

Re: Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: Zdzisiek78 »

Zawsze warto kupić sobie ubezpieczenie na wakacje, bo nie oszukujmy się, takie najbardziej wypasione, to koszt rzędu kilkunastu złotych... Pod koniec zeszłego roku jak z narzeczoną do Włoch lecieliśmy, kupiliśmy sobie ubezpieczenie przez multi agencje i wyszło nas jakieś 30 zł za tydzień czasu na dwie osoby. A w pakiecie wszystko było, nawet zbicie wazonu w wynajmowanym pokoju itp. :D
praniowy

Re: Wakacje + ubezpieczenie

Post autor: praniowy »

Zdzisiek78 pisze: 18 cze 2019, 15:56 Zawsze warto kupić sobie ubezpieczenie na wakacje, bo nie oszukujmy się, takie najbardziej wypasione, to koszt rzędu kilkunastu złotych... Pod koniec zeszłego roku jak z narzeczoną do Włoch lecieliśmy, kupiliśmy sobie ubezpieczenie przez multi agencje i wyszło nas jakieś 30 zł za tydzień czasu na dwie osoby. A w pakiecie wszystko było, nawet zbicie wazonu w wynajmowanym pokoju itp. :D
No bez przesady.. Ja za tydzień wylatuję do Wietnamu, i ubezpieczenie na kwotę 500k zł kosztowało mnie dokładnie 140 zł. Oczywiście w tej kwocie mam już wszystko zapewnione poczynając od opieki prawnej, lekarskiej itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”