sprzedajOC.pl dopłacamy gotówkę do szkody OC gwarancja 30%

Ogłoszenia usług i inne wątki ogłoszeniowe, niezwiązane z powyższymi działami.
sprzedajoc
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2014, 14:08

sprzedajOC.pl dopłacamy gotówkę do szkody OC gwarancja 30%

Post autor: sprzedajoc » 30 maja 2014, 10:00

Na sprzedajOC.pl to nic nie kosztuje.

Całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Twój kosztorys i znajdziemy jego nabywcę.

sprzedajOC.pl został stworzony w celu pomocy osobom poszkodowanym w uzyskaniu możliwie dużej dopłaty do odszkodowania za szkodę komunikacyjną OC w jak najkrótszym czasie.

Powszechnie znanym faktem jest zaniżanie przez towarzystwa ubezpieczeniowe wypłat szkód OC na podstawie kosztorysów / kalkulacji odszkodowań. Od decyzji ubezpieczyciela przysługuje Ci prawo odwołania, jednak nie licz na dopłatę (90% wniosków jest załatwianych negatywnie). Na sprzedajOC.pl kancelaria, która odkupi od Ciebie prawo do dochodzenia roszczenia od towarzystwa ubezpieczeniowego, zapłaci Ci gotówką. Nie będzie się to wiązało z żadnymi problemami, kosztami czy koniecznością późniejszych wizyt w sądzie czy w kancelarii.

Działamy w sytemie door to door, kontaktujemy sie z Tobą za pomocą telefonu, e-maila, kuriera, pracownika.
Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów. Kwota wypłacana za sprzedaną szkodę OC nie podlega zwrotowi, pod warunkiem przekazania nam prawdziwych danych.
Nie udostępniamy na aukcjach żadnych danych osobowych ani pojazdu pozwalających Cię identyfikować, przekazujemy je dopiero kancelarii, która wpłaci pieniądze za wygraną aukcję.

Więcej szczegółów na stronie.

Pozdrawiamy Zespół sprzedajOC.pl

ODPOWIEDZ