Zakupię tani model Kia

Ogłoszenia kupna i poszukiwań samochodów.
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Zakupię tani model Kia

Post autor: KiaFUN »

Witam wszystkich! Jestem zainteresowany zakupem taniego modelu Kia. Oczywiście samochód musi być na chodzie :) Ma służyć głównie poruszaniu się po miejskiej aglomeracji - kobiecie, będą to dojazdy do i z pracy, ewentualnie podróż na zakupy itp. Zależy mi na niskiej cenie. Proszę o Wasze propozycje, uwagi, sugestie, ewentualnie na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Re: Zakupię tani model Kia

Post autor: mwpol »

Polecam dodatkowo skorzystać z serwisów ogłoszeniowych na czele z otomoto należącego do allegro. Poza tym warto również odwiedzić liczne targi samochodowe np. w Mysłowicach, czy zaopatrzyć się w papierowe wydania periodyków ogłoszeniowych zajmujących się tematyką motoryzacji
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
Awatar użytkownika
speeder
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2012, 21:22
model samochodu: sephia

Re: Zakupię tani model Kia

Post autor: speeder »

jeśli chodzi o serwisy ogłoszeniowe to warto korzystać nie tylko z allegro. Są także inne strony. Ja np. swój samochód znalazłem na anonse.pl w kategorii auto giełda dlatego warto przeglądać także inne strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi.
Człowiek po to wymyślił samochód, żeby wygodnie siedzieć stojąc w korkach.
loozack
Posty: 23
Rejestracja: 05 sty 2016, 11:36
model samochodu: KIA Cerato LX 1.5 CRDI 2005 htb
Lokalizacja: Jarosław, pk

Re: Zakupię tani model Kia

Post autor: loozack »

Nie bardzo rozumiem Twój post.
Co to znaczy tani? Dla jednego tani to 5 tys. dla innego 35 tys.
Ze swojej strony dodam że jeśli auto ma służyć do jazdy tylko w mieście to raczej silniki benzynowe.
Bartosz G
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2016, 07:55
model samochodu: ceed

Re: Zakupię tani model Kia

Post autor: Bartosz G »

Ja szukam obecnie modelu Picanto dla żony. Cenowo świetnie się te auta prezentują na tle różnych Cors czy Fiest. Te sprowadzane z niemiec są tak zadbane że aż podejrzane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię samochód”