Kia Cee'd 2014+

Ogłoszenia kupna i poszukiwań samochodów.
Budzik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2017, 13:04

Kia Cee'd 2014+

Post autor: Budzik »

Witam
Poszukuję samochodu Kia Cee'd budżet jaki mam przeznaczony na zakup to około 47 tyś. zł.
Jednak mam parę kryteriów wyszukiwania dlatego nie jest tak łatwo mi go kupić (mam nadzieję, że nie za duże wymagania) A więc:
-rocznik minimum 2014
-cena jak wyżej około 47 tyś. zł.
-przebieg nie większy niż 90 000
-moc silnika minimum 110 KM
-auto serwisowane w ASO a co za tym idzie na gwarancji minimum do 2021
-na wyposażeniu m.in navi, kamera cofania 4x el. szyby

W sumie nie ważne czy to będzie hatchback czy kombi, jaki ma kolor i jakie wnętrze.
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Kia Cee'd 2014+

Post autor: Piotrek »

Budzik nie wiem skąd jesteś, więc może to ogłoszenie jest pół Polski od Ciebie, niemniej spełnia wszystkie Twoje wymagania (nie napisałeś nic o tym czy chcesz diesla czy benzyniaka): https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed- ... zgZf6.html
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Budzik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2017, 13:04

Re: Kia Cee'd 2014+

Post autor: Budzik »

W sumie jest mi obojętne czy diesel czy benzyna. Auto z ogłoszenia jest bardzo blisko mnie, mieszkam na Śląsku jednak ta firma jakoś mnie ta firma nie przekonuje.
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Kia Cee'd 2014+

Post autor: Piotrek »

Jeśli tamten Cie nie przekonuje to tutaj jest oferta z Sosnowca: https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed- ... z6nmX.html od prywatnego właściciela.
W całej Polsce jest (wg otomoto) jakieś 13 ofert spełniających Twoje kryteria. Jeśli przeglądniesz jeszcze olx to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Powodzenia 8-)
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Budzik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2017, 13:04

Re: Kia Cee'd 2014+

Post autor: Budzik »

Oglądałem tą z Sosnowca osobiście, niestety cena jest ceną netto z podatkiem to prawie 52 000zł. a sprzedający nie chce zejść z ceny. Przeszukuję otomoto, olx i allegro, jak się coś pojawia w moich kryteriach to wisi dzień dwa i już nie aktualne. Dlatego napisałem tu może ktoś akurat będzie chętny sprzedać swoje auto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię samochód”